Alexa

Başkan Murat İkize İstanbul'dan Piknik ve Keşkek Daveti

Arnavutköy Samsunlular Derneği Başkanı ve yönetimi İstanbul’da düzenlenecek olan piknik ve keşkek günü organizasyonu için Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret ederek davetiye takdim etti.

Başkan Murat İkize İstanbul'dan Piknik ve Keşkek Daveti

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz'i Arnavutköy Samsunlular Derneği Başkanı Ümit Süme ve yönetim kurulu üyeleri ziyaret etti.

Amaçlarının gurbetteki Samsunluların birlik ve beraberliğine katkı sağlamak olduğunu ifade eden Süme; “Samsunumuzun tanıtımı yapmak için çaba göstermekteyiz. Bu amaçla Arnavutköy Bolluca Sinekli Mesire alanı'nda 5 Ağustos Pazar günü piknik ve keşkek günü düzenledik. Sizleri de birçok Samsunlunun bir araya geleceği bu programda aramızda görmekten mutlu olcağız.” dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz i ziyaretlerinden dolayı Ümit Süme ve Yönetim kuruluna zteşekkür ederek, programının müsait olması durumunda kahvaltıya katılacağını söyledi.Başkan İkiz; “Gurbetteki hemşerilerimiz bizler için önemli. Her fırsatta gurbetteki hemşerilerimiz ile bir araya gelmenin gayreti içerisindeyim. Sivil toplum kuruluşlarımız yapmış oldukları bu tür organizasyonlar ile hemşerilerimizin birlik ve beraberliğine büyük katkı sağlamakta.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2018, 14:08
YORUM EKLE