Başkan Mustafa Demir, şehitlikleri ziyaret etti

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, arefe gününde şehitlikleri ziyaret ederek, kahramanlarımızın kabrine karanfil bırakıp dua etti.

Samsun 23.05.2020, 23:33 24.05.2020, 00:25
Başkan Mustafa Demir, şehitlikleri ziyaret etti

SAMSUN HABERLERİ - Mustafa Demir'den Şehitlik ziyareti. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, arefe gününde şehitlikleri ziyaret etti.

Samsun Valisi Osman Kaymak ve Garnizon Komutanı Topçu Albay Recep Ali Üstün ile birlikte Asri ve Kıranköy mezarlıklarında bulunan şehitlikleri ziyaret eden Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, kahramanlarımızın kabrine karanfil bırakıp dua etti. Şehit ailelerine de sabır dileyen Başkan Demir, bayramlarını tebrik etti.

Samsun Ladik'te kar sürprizi

Ladik Akdağ’da, dün gece etkili olan kar yağışı ile birlikte kartpostallık görüntüler ortaya çıktı. Büyükşehir Belediyesi görevlileri tarafından Kayak Merkezi’nde çekilen görüntüler, belediyenin ve Başkan Mustafa Demir’in sosyal medya hesaplarından, “Samsun’umuzun muhteşem güzelliklerinden biri olan Ladik Akdağ, dün gece yağan kar ile beyaza büründü. Mayıs ayında gelen bu mükemmel kar manzarasını sizlerle paylaşmak istedik” şeklinde paylaşıldı. @mustafademirbsb adresinde yapılan paylaşım büyük beğeni aldı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)