Alexa

Başkan Mustafa Demir, YEPAŞ Çalışanlarıyla Tecrübelerini Paylaştı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, YEPAŞ çalışanlarıyla, çocukluğundan bugüne kadar yaşadığı tecrübeleri paylaştı.

Başkan Mustafa Demir, YEPAŞ Çalışanlarıyla Tecrübelerini Paylaştı

YEPAŞ çalışanlarıyla, çocukluğundan bugüne kadar yaşadığı tecrübeleri paylaşan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, , “Çocukluğumdan bugüne hep çok çalıştım” dedi

Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış  A.Ş. (YEPAŞ) tarafından ilki gerçekleştirilen  ‘Yönetici Akademi Pozitif Enerji Tecrübe Paylaşımı Programı’nın ilk konuğu  Mustafa Demir oldu. Çocukluğundan bugüne kadar  hep çok çalıştığını belirten Başkan Demir, “Babamla fabrikayı kurduğumuzda daha çok gençtim. Henüz 17 yaşındaydım. Sabah 7’den gece saat 10’a, 11’e kadar ayaktayım. Fabrikanın başındayım ama işçilerden çok ben çalışıyorum. Mesai bitiyor, işçiler gidiyor ben  yine fabrikaya geliyorum. Bakanlık yaptığım dönemde de ve şimdi Başkanlık dönemimde de  böyledir.” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye  Başkan Mustafa Demir, “5 tane evladım, 6 tane torunum var. Torunumun bir tanesi yanımdaydı, gittiğimde hangi saat olursa olsun ilgilenir, oynarım onunla. Ne kadar yoğun olursam olayım size de tavsiyemdir, Yaradan’ın size emanet ettiği kullarla olabildiğince ilgilenin’ dedi.

Samsun’un her alanda yeniden yorumlanmaya ve önüne hedef konulmaya ihtiyacı olan bir kent olduğuna dikkati çeken Başkan  Mustafa Demir, “Potansiyeli, imkan ve kabiliyeti en iyi olan il Samsun. Samsun’un turizm potansiyeli çok geniştir. Ladik’e gidin, çok kıymetlidir. Vezirköprü’deki kanyonun dünyada eşi benzeri yoktur.  Kanyonda aldığınız enerjiyi, dinginliği başka yerde alamazsınız” dedi. 

Program sonunda YEPAŞ Genel Müdürü Arif Akşam, Başkan Mustafa Demir’e bir plaket sunarak teşekkür etti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Ekim 2019, 14:40
YORUM EKLE