Başkan Özdemir’den Samsun Üniversitesi ve MÜSİAD ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Havza Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yakup Akekin Samsun’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Samsun 08.10.2022, 11:31 08.10.2022, 11:40
Başkan Özdemir’den Samsun Üniversitesi ve MÜSİAD ziyareti

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Havza Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yakup Akekin Samsun’da Samsun'da gerçekleştirdiği ziyarette ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Başkan Sebahattin Özdemir ile Havza Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yakup Akekin ilk olarak Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'ı makamında ziyaret ettiler.Yapılan görüşmede Samsun Üniversitesi, Havza Belediye ve Havza TSO arasında yapılabilecek işbirliği ve yürütlebilecek ortak çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaretin sonunda Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın'a semaver hediye etti.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ile Havza Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yakup Akekin Samsun Üniversitesi ziyaretinin ardından MÜSİAD Samsun Şubesini ziyaret ettiler.

MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül'ün makamında gerçekleşen ziyarette Havza OSB’ye yatırımcı yönlendirilmesi gibi konularda istişarelerde bulunuldu.

Ziyaretler ile ilgili olarak değerlendirmelerde bulunan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “İlçemiz adına önemli ve olumlu ziyaretler gerçekleştirdik. Havza Belediyesi olarak üniversitemiz ve sivil toplum örgütleri ile yapacağımız işbirliğine ilçemiz adına önem veriyoruz. Nazik kabulleri ve misafirperverliklerinden dolayı Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın ve MÜSİAD Samsun Şube Başkanı Hasan Tahsin Şengül teşekkür ediyorum.” Dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)