Başkan Öztekin, SAMGİAD Ailesi Büyümeye Devam Ediyor

Samsun'da 'Gelecek Biziz' sloganıyla çalışmalarını sürdüren Samsun Genç İş İnsanları Derneği yeni üyelerle büyümeye devam ediyor.

Samsun 25.06.2021, 13:40
Başkan Öztekin, SAMGİAD Ailesi Büyümeye Devam Ediyor

Samsun Genç İş İnsanları Derneği, bünyesine kattığı yeni üyelerle büyüyor. Samsun'da 'Gelecek Biziz' sloganıyla çalışmalarını sürdüren Samsun Genç İş İnsanları Derneği, bünyesine kattığı yeni üyelerine törenle plaket takdim etti.

SAMGİAD Başkanı Onur Öztekin ve yönetim kurulu üyelerinin katılımıyla dernek çalışma ofisinde gerçekleşen üye alım töreninde, derneğe katılan üyelere katılım plaketleri verildi. Törende konuşan Başkan Onur Öztekin, ''Pandemi dolayısıyla dernek çalışmalarına ara verilmişti. Normalleşme sürecinin ardından yapılan görüşmeler sonucu yeni arkadaşlarımız aramıza katıldı. SAMGİAD ailesi büyümeye devam ediyor'' dedi.'' dedi.

Farklı meslek gruplarından üyelerin derneğe katılım sağladığını belirten Başkan Öztekin, ''Yeni üye arkadaşlarımıza hoş geldin diyorum. SAMGİAD üyelerinden aldığı güç ile üyelerine ve şehrine katkı sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürüyor. Normalleşme sürecinin ardından üyelerimizle bir araya gelerek daha etkin ve aktif çalışacağız. Bu yönde hazırlıklarımızı yaptık. Yarım kalan ve söz verdiğimiz projeleri hayata geçirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz'' diye konuştu.

Konuşmaların ardından derneğe katılan Tuğçe Aydın, Semiha Demir, Muharrem Koç, Rumeysa Nur Tok, Elif Tutkun ve Meryem Kocaçal Balcı'ya katılım belgeleri Başkan Onur Öztekin tarafından verildi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)