Başkan Şahin: AK Parti Döneminde İstikrar Yakalandı

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Güçlü ve gelişmiş bir Türkiye için güçlü bir hükümet ve güçlü bir meclis gerektiğini belirtti.

Samsun 08.06.2018, 22:54 08.06.2018, 23:05
Başkan Şahin: AK Parti Döneminde İstikrar Yakalandı

Başkan Zihni Şahin Canik Muhtarlar Derneği’ni ziyaret etti. Yazarlar Derneği Başkanı Ahmet Seven ve Canik Mahalle muhtarları ile bir araya geldi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Güçlü ve gelişmiş bir Türkiye için güçlü bir hükümet ve güçlü bir meclis gerekiyor” ifadeleri ardındanörnek vererek; 15 Temmuz’da güçlü bir hükümet, kararlı bir lider olmasaydı ne olurdu düşünmek bile istemediğini söyledi.

HİZMET İÇİN GÜÇLÜ HÜKÜMET, GÜÇLÜ MECLİS”

Başkan Şahin, Muhtarlar derneğinde yaptığı konuşmada; “Türk Milletinin düşmanı çok. Bizim bizden başka dostumuz yok gibi bir durumdayız. O nedenle bize çok iş düşüyor. Bir ve beraber olmak zorundayız. Dayanışma içinde olursak bize yönelik olan tuzakları, komplolaları bozarız. Eğer bizde birbirimize düşersek, birliğimizi bozarsak düşmanlarımızın istediği şeye hizmet etmiş oluruz. Unutmayalım ne zaman bu ülkede güçlü hükümetler kurulduysa önemli hizmetler yapılmış, ne zaman güçsüz, zayıf hükümetler olduysa da hiçbir hizmet yapılamamış. AK Parti döneminde bir istikrar yakalandı. Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda büyük hizmetler verildi. Kısacası tüm bu hain planları bozmak için güçlü bir yönetim, güçlü bir hükümet, güçlü bir de meclis olması lazım. Bu güçlü bir Türkiye için ülkenin gelişmesi için katkı sağlayacaktır. Örneğin 15 Temmuz’da güçlü bir hükümet, kararlı bir lider olmasaydı ne olurdu düşünmek bile istemiyorum.” şeklinde konuştu.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin’e ziyareti sırasında AK Parti Canik İlçe Başkanı Ercan Eler eşlik etti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)