Başkan Sandıkçı; İlçede, Kalıcı ve Hayırlı Hizmetler Üreteceğiz

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun Valisi Osman Kaymak’ı ağırladı. Sandıkçı, ilçede kalıcı, yararlı ve hayırlı hizmetler üretmeyi amaçladıklarını söyledi.

Samsun 18.04.2019, 15:48
Başkan Sandıkçı; İlçede, Kalıcı ve Hayırlı Hizmetler Üreteceğiz

Samsun Valisi Osman Kaymak’ı ağırlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Kalıcı, yararlı ve hayırlı hizmetler vermeyi, eserler bırakmayı amaçladıklarını belirterek, "İnşallah elbirliğiyle birlikte çok daha güzel işler başaracağız” dedi.

Samsun Valisi Osman Kaymak, Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'ya iade-i ziyarette bulundu. Vali Kaymak, Belediye Başkanlığı'na seçilmesinden dolayı Başkan İbrahim Sandıkçı'yı tebrik ederek görevinde başarılar diledi. ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Sandıkçı Vali Kaymak'a teşekkür ederek ilçede kalıcı, yararlı ve hayırlı hizmetler üretmeyi amaçladıklarını söyledi.

Başkan Sandıkçı, burada yaptığı konuşmada, “Sayın Cumhurbaşkanımızın rehberliğinde, doğru bildiğimiz yolda ilçemizi ve şehrimizi daha yukarıya taşımaya gayret göstereceğiz. Kalıcı, yararlı ve hayırlı hizmetler vermeyi, eserler bırakmayı amaçlıyoruz. İnşallah elbirliğiyle birlikte çok daha güzel işler başaracağız" dedi.

CANİK'İN SORUNLARI BİLİYORUZ

Mahallelerin genel sorunlarını bildiklerini söyleyen Sandıkçı, “Amacımız Canik'i topyekün geliştirmek. Bunu da eşit hizmet anlayışıyla yapacağımız hizmetlerle sağlayacağız. Kollarımızı sıvayarak işe başladık. Samsun hepimizin ortak paydası. Tabi ki hepimizin ortak amacı yaşadığımız bu güzel şehri daha ileriye taşımak. Vatandaşlarımıza hizmet yolunda azim ve kararlılık içerisinde çalışacağız. Sayın Valimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.
 

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P