Alexa


Başkan Sandıkçı; Zamanında Maaşları Yatırdık

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Samsun'un dinamikleriyle omuz omuza vererek şehri daha ileriye taşıyacaklarını söyledi.

Samsun 15.04.2019, 17:20 15.04.2019, 17:31
Başkan Sandıkçı; Zamanında Maaşları Yatırdık

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı'yı ağırlayan Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, kısa zamanda ekonomik anlamda önemli mesafe katettiklerini belirterek, seçim öncesi söz verdiklerini personelin maaşlarını zamanında ödediklerini kaydetti.

Başkan Sandıkçı, Milletvekili Kırcalı ile sohbet eden Başkan Sandıkçı, göreve geleli kısa bir zaman olmasına rağmen, belediyenin özellikle mali tablosunun iyileştirilmesine yönelik olumlu çalışmalar yürüttüklerini kısa zamanda personelin maaş problemini çözdüklerini ifade etti.

MAAŞLARINI YATIRDIK

Personel maaşlarını ödediklerini ifade eden Sandıkçı, "Disiplinli çalışmamızı sürdürerek inşallah belediyemizi daha iyi bir ekonomik istikrara kavuşturacağız. Seçim öncesi 'Reçetemiz hazır' demiştik ve personel maaşlarını ödeyeceğimiz sözünü vermiştik. Peygamber efendimizin 'İşçinin ücretini alın teri kurumadan önce ödeyiniz' sözüne uyarak ayın 15'inde yani zamanında maaşları yatırdık. İnşallah yine kısa zamanda personelimizin geçmişe dönük maaş alacaklarını da ödeyeceğiz" ifade etti.

GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ

Sandıkçı, açıklamasını şöyle sürdürdü; "Bu şehir bizim evimiz. Bu evimizi daha güzelleştirmek, daha ileriye taşımak için şehrin dinamikleri olarak hep birlikte omuz omuza, ortak akılla çalışacağız. Milletvekillerimiz, valimiz, belediye başkanlarımız, sivil toplum kuruluşlarımız ile birlikte koordinasyon içerisinde inşallah güzel işlere imza atacağız. Halka hizmet Hakk'a hizmet anlayışıyla, Canik'te 'Gönül Belediyeciliği'nin en güzel örneğini uygulayacağız" diye konuştu.

MİLLETVEKİLİ KIRCALI BAŞARI DİLEDİ

AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı da, Sandıkçı'ya hayırlı olsun temennisinde bulunurken, yeni görevinde başarı diledi. Milletvekili Kırcalı, Başkan Sandıkçı'nın Canik'te güzel işlere imza atacağına inandığını da söyledi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P