Alexa

Başkan Sarıcaoğlu; Kavak Türkiye’de Örnek Kent Olmalı

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, 2023 vizyonu doğrultusunda ” 2023 vizyonu doğrultusunda Türkiye’de örnek gösterilecek bir Kavak için proje üretiyoruz" dedi.

Başkan Sarıcaoğlu; Kavak Türkiye’de Örnek Kent Olmalı

KAVAK HABERLERİ - Başkan Sarıcaoğlu,”Model bir Kavak’ı ortaya çıkartmak için çalışıyoruz” dedi.

Sarıcaoğlu; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın yerel yönetimlerden gelmesinin Türkiye için büyük bir avantaj olduğunu belirtti. Başkan Sarıcaoğlu, “Bizde Cumhurbaşkanımızın 2023 vizyonu doğrultusunda Türkiye’de örnek gösterilecek bir Kavak için proje üretiyoruz” ifadelerini kullandı.

"İnsan ve hizmet odaklı yönetim"

Ülkelerin değil, adeta şehirlerin bir yarış içinde olduğu günde Kavak’ı geleceğe hazırlamak için ulaşımdan çevreye, kırsal kalkınmadan tarihi ve kültürel mirasa kadar her alanda yoğun bir çalışma içinde olduklarını anlatan Sarıcaoğlu, AK Parti iktidarında insan ve hizmet odaklı yönetim anlayışı ile Türkiye’de gerçek yerel kalkınmanın başladığını belirtti. 

Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu,Kavak'ta günü kurtarmak peşinde olmadıklarını ifade eden İbrahim Sarıcaoğlu şu şekilde değerlendirmelerde bulundu:

"Kavak'ta geleceği tasarlamanın derdindeyiz"

“Ülkemizde tüm yerleşim birimlerini yaşanabilir bir yer haline getirmek ve şehirlerimizi özellikleriyle öne çıkan marka şehirler haline getirmek hükümetimizin önceliği. Bizde bu doğrultuda çalışıyoruz. İmar ve yerleşim planları hazırlanmış, altyapısı tamamlanmış ilçe tasarlıyoruz. Bu hedef doğrultunda Kavak’ta günü kurtarmanın değil, geleceği tasarlamanın derdindeyiz. ‘Yeşili ve görseli daha zenginleşmiş, kenti temsil eden yapıların ortaya çıktığı bir Kavak hedefiyle çalışıyoruz”

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2018, 15:40
YORUM EKLE