Başkan Sarıcaoğlu, Kavak'ı Bayrakla Donatıyor

Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na destek için Kavak Belediye Binası Türk bayrağı le donatıldı. Başkan Sarıcaoğlu, "Zeytin Dalı operasyonu ile ülkemiz tüm Dünya’ya gücünü de gösterecektir." dedi.

Samsun 24.01.2018, 13:58 24.01.2018, 20:08
Başkan Sarıcaoğlu, Kavak'ı Bayrakla Donatıyor

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu Afrin’de düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı’na destek vermek adına Kavak Belediye Binasını Türk bayrağı ile donattı. Kavaklı vatandaşlar Sarıcaoğlu'nun bu duyarlığını taktir etti.

Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine yönelik yapılan operasyonlara destek olmak için Kavak Belediye Hizmet binasını Türk Bayrağı astıran İbrahim Sarıcaoğlu, Kavak’ta bulunan tüm esnaflara Afrin harekatına destek için Türk bayrağı asmalarını istedi.

Başkan Sarıcaoğlu konuyla ilgili yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “Zor bir süreçten geçiyoruz. Bu süreç içerisinde Türk Silahlı Kuvvetlerimizin yanında olduğumuzu gösterebilmek adına yapılan her hareket onlara bir moral olacaktır. Zeytin Dalı operasyonu ile ülkemiz tüm Dünya’ya gücünü de gösterecektir. Mehmetçiklerimizin yanında olduğumuzu ve her zaman onların yanında olacağımızı göstermek adına gerek sosyal medya gerekse ulusal basını kullanarak birlik ve beraberlik mesajları vermemiz gerek. Tüm Dünyaya ülkemizin üç beş çapulcuya pabuç bırakılmayacak bir ülke olduğunu ve Dünya'nın beş’ten büyük olduğunu göstermemiz gerek.”

Vatandaşlardan Sarıcaoğlu’na Destek

Belediye binasında Türk Bayraklarının asılı olduğunu gören vatandaşlar Başkan Sarıcaoğlu’nu arayarak teşekkür buna çok sevindiklerini ve teşekkür ettiklerini belirttiler. Bazı vatandaşlar da Afrin’e düzenlenen Zeytin Dalı harekâtına destek vermek için evlerini Türk bayrakları ile donatacaklarını belirtti. Başkan Sarıcaoğlu tüm vatandaşlara hassasiyetlerinden dolayı teşekkür ederek şu ifadelerde bulundu; “Belediye olarak Afrin’e yapılan Zeytin Dalı operasyonuna desteğimizi göstermek adına farklı etkinliklerimiz de olacak” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu