Başkan Sarıcaoğlu, Necattin Demirtaş'ıziyaret etti

Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu, İlkadım Belediye Başkanı  Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.

Samsun 10.07.2019, 19:22 10.03.2022, 23:41
Başkan Sarıcaoğlu, Necattin Demirtaş'ıziyaret etti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu'nu ağırlayarak, seçimlerin geride kaldığını ve parti rozetlerini çıkardıklarını söyledi.

Başkan Sarıcaoğlu Başkan Demirtaş’a hayırlı olsun dileklerini ileterek, görevinde başarılarının devamını diledi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Necattin Demirtaş, Kalkınmanın yerelden başladığını ve hayata geçirecekleri hizmet ve projelerle Türkiye’nin kalkınmasına da katkı sağlayacaklarına belirtti. Demirtaş,''Şehrimizin her ilçesi ayrı bir önem ve değer taşıyor. Biz de yerel yöneticiler olarak ilçelerimize hak edilen ve beklenilen hizmeti sunma gayretindeyiz. Seçimler geride kaldı. Parti rozetlerimizi çıkardık. Siyasi görüşü ne olursa olsun herkese eşit mesafedeyiz. Hedefimiz kentimize güzellikler katabilmek, vatandaşlarımızın refahına katkı sağlayabilmektir. Şehirler geliştikçe ''ülkemiz de büyür ve gelişir" şeklinde konuştu.

Ziyaretin sonunda Başkan Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu kahve fincan seti hediye etti. Demirtaş, Sarıcaoğlu ve beraberindeki heyete yeni hizmet binasını gezdirmesi ile ziyaret son buldu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)