Başkan Taşçı, Atakum'da Geleceği İnşa Ediyoruz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Atakum İlçesindeki ilçe müdürleri ve kurum amirleriyle bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Samsun 22.01.2018, 20:43 22.01.2018, 21:59
Başkan Taşçı, Atakum'da Geleceği İnşa Ediyoruz

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tüm kurumlarla işbirliği halinde çalıştıklarını Atakum için daha yapacak çok işleri  olduğunu belirterek, "Durmak yok” dedi.

Atakum’da görev yapan ilçe müdürleri, kurum amirleri ve yöneticileri ve sendika temsilcileriyle bir araya gelen Taşçı, "Birlik ve beraberlik içerisinde daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı, AK Parti Atakum İlçe Başkanı Haluk Köksoy ve İller Bankası Bölge Müdürü Osman Nuri Başaran gerçekleştirilen toplantıda ilçedeki yatırımlar ve çalışmalarla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

ishak tasci atakum belediyesi birlik beraberlik

Atakum'da Kurumlar İş Birliği İçinde...

Atakum’da görev yapan ilçe müdürleri ve kurum yöneticilerini ağırlayan Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, ilçede sürdürülen çalışmalar ve hayata geçirilen projeler hakkında bilgi vererek, gerçekleştirilen tüm çalışmalarda  ilçedeki kurumlarla işbirliği içerisinde olunduğunu ifade etti. İshak Taşçı, İlçemizdeki tüm resmi kurumlarla yakın iletişim halinde olduklarını belirterek, "Kurumlarımızın ilçe müdürleri, yöneticileri ve çalışanları, Atakum İlçesinde sağlanan bu değişim ve gelişim sürecinin destekçisi. Bu anlamda tüm yöneticilere teşekkür ediyorum. Bu birlik ve beraberlik içerisinde daha yapacak çok işimiz var” dedi.

"Atakum'da Geleceği İnşaa Ediyoruz"

Projelerin yanısıra planlama aşamasındaki projeler hakkında da fikir beyan eden Başkan Taşçı, “Atakumlu olmanın ayrıcalığını, ilçemizde yaşayan herkesin hissedebilmesi için durmaksızın üretiyoruz, çalışıyoruz. 3,5 yılda Atakum’da büyük ve önemli işlere imza attık. Eksiklerinin hızla giderildiği, sürekli yeni yatırımların ve projelerin yükseldiği, yaşam kalitesinin her geçen gün daha da arttığı Atakum’un geleceğini inşa ediyoruz. Özellikle 2018 yılı bu anlamda bizim efsane yılımız olacak. Tamamlanan projelerin açılışları, yeni yatırımların temel atmalarıyla dolu bir yıl olacak” edi.

"Atakum İlçesi Her Gün Daha da Gelişiyor"

Atakum Kaymakamı Namık Kemal Nazlı toplantıda yaptığı konuşmada, ilçenin hayranlık uyandıracak düzeyde özelliklere sahip olduğunu ifade ederek, “Atakum İlçesi, gerek yaşam şartları gerekse doğal güzellikleriyle, herkesin hayranlık duyduğu bir kent halinde. Karadeniz Bölgesi başta olmak üzere, Türkiye’nin neredeyse her tarafından göç alan, göz bebeği olarak adlandırılan Atakum İlçesinde, tüm kurumlarımız işbirliği içerisinde hizmet veriyor. Özveri ve hizmet aşkı odaklı bu çalışmalar sonucunda, Atakum İlçesi her gün daha da gelişiyor. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı’nın hayata geçirdiği projeler ve gerçekleştirdiği çalışmalara, tüm kurumlarımızla birlikte destekçiyiz” şeklinde ifadeler kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)