Alexa

Başkan Taşçı: "Yeni Kabine Hayırlı Olsun"

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından oluşturulan yeni kabine için hayırlı olsun mesajı yayımladı.

Başkan Taşçı: "Yeni Kabine Hayırlı Olsun"

24 Haziran seçimlerinin ardından Türkiye Büyük Millet Meclisinde yemin eden ve ardından bakanlar kurulunu açıklayan Recep Tayyip Erdoğan’ın, yeni sistem ile birlikte Türkiye’yi şahlandıracak hükümeti kurduğunu ifade eden Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Yeni hükümetin, ülkemize, milletimize ve tüm mazlum coğrafyalara hayırlı uğurlu olmasını dilerim” dedi.

Cumhurbaşkanımız Erdoğan liderliğinde, güçlü ve lider ülke Türkiye’ye bir adım daha yaklaşıldığını belirten Taşçı; "Yeni Türkiye’nin ilk gününde, bu tarihi değişime şahitlik etmekten onur duyuyorum. Yeni hükümet sistemi ve kabinenin ülkemize, milletimize ve tüm mazlum coğrafyalara hayırlı uğurlu olmasını dilerim. Bu vesileyle yeni kabinede yer alan tüm bakanlarımızı tebrik ediyorum. Rabbim yollarını, yolumuzu açık etsin. Milletimiz, tarihimizin en önemli demokratik dönüşümlerinden birini gerçekleştirmiştir. Darbelere karşı darbe yapan, iradesine sahip çıkan milletimiz, yönetim sistemini yine demokratik yöntemlerle, kendi eliyle değiştirmiştir. Bir kez daha hem seçim sonuçlarının, hem de yeni yönetim sistemimizin hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2018, 14:18
YORUM EKLE