Başkan Taşçı'dan Anlamlı Proje: İlk Doğuşta Aşk Samsunspor

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, 14 Şubat itibariyle hediye paketlerine anlamlı bir projeyi dahil etti. Taşçı, hediye paketlerine ‘İlk Doğuşta Aşk Samsunspor’ armalı, kırmızı-beyaz bebek tulumu ve ayakkabısıyla şehirde çok önemli bir ilke de imzasını atmış oldu.

Samsun 15.02.2018, 01:05 15.02.2018, 09:54
Başkan Taşçı'dan Anlamlı Proje: İlk Doğuşta Aşk Samsunspor

Atakum’da dünyaya gelen bebeklere ilk hediyelerini "Hoş geldin Bebek" paketleriyle veren Atakum Belediyesi, 14 Şubat dolayısıyla hediye paketlerine anlamlı bir projeyi dahil etti. Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, hediye paketlerine "İlk Doğuşta Aşk Samsunspor" armalı, kırmızı-beyaz bebek tulumu ve ayakkabısıyla şehirde çok önemli bir ilke de imzasını attı.

Atakum'da dünyaya gelen bebekler için hazırlanan gerçekleştirilen ziyaretlerle teslim edilen ‘Hoşgeldin Bebek’ paketlerine bir projeyi daha ilave eden ve “Bu şehrin çocukları Samsunsporlu doğar” diyen Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Bu görüşümüzden hareketle, Hoşgeldin Bebek paketlerimize, ‘İlk Doğuşta Aşk Samsunspor’ armalı, kırmızı-beyaz bebek tulumu ve ayakkabısını da ekledik” dedi.

Başkan Taşçı'dan Anlamlı Proje

ilk dogusta ask atakum belediyesi ishak tasci

Hoşgeldin Bebek uygulamasıyla bebeklerin dünyaya Atakumlu olma ayrıcalığını ilk günden hissettirdiklerini ayrıca yaptıkları değişiklikle artık Samsunsporluluk bilincini de ilk günden hissettirdiklerini kaydeden Başkan Taşçı, “Biz istiyoruz ki, çocuklarımız statlarında izlemeyemedikleri takımlara değil, Şehr-i Samsunspor’un markası olan Samsunspor’a aidiyat duygusu ile büyüsünler.Takımımız yaşasın, çocuklarımız Samsunsporlu olsun. Bu şehirde bebekler Samsunspor ile daha beşiklerinde buluşşsun ve bu büyük aşka merhaba desinler istiyoruz. Bu uygulama, anne baba ve aile ile birlikte gönüllere girebilme, kalplerde belki de küllenen sevdayı daha beşikten itibaren canlandırabilmek için hayata geçirilmiş, çok önemsediğim bir projedir” şeklinde ifade etti.

İlk Doğuşta Aşk Samsunspor

Atakum Belediyesi Baykanı İshak Taşçı, Dünyada bir çok spor ve futbol kulubü olduğunu, sporun, özellikle futbolun hepimizin bir yanıyla hayatımızda önemli bir olduğunu ifade ederk; "Ancak bu şehir de Samsunspor denince, kırmızı beyaz denince akla gelen ilk şey Aşktır. Mücadeledir. Emektir. Şehre rengini veren bir gökkuşağıdır Samsunspor. Bu armanın bahsi geçtiği hiçbir yerde akla sadece futbol gelmez. Spor gelmez. Hissettirdikleri ve yaşattığı duygular en içten, derinden gelir. İlk Doğuşta Aşk işte bu duygu ve düşüncelerle hazırlanmış ve hayata geçirilmiş çok önemli bir köprüdür. Hedef ise aile de başlayan bilincin, önce çocuklarımıza, sonra evlerimize, okullarımıza ve stadımıza doğru ilerleyerek sarsılmaz bir bağ oluşmasını sağlamaktır. Unutulmamalı ki, ortada müthiş bir adanmışlık yoksa, muhteşem bir başarı da yoktur” şeklinde konuştu.

Bu Şehrin Çocukları Samsun Sporlu Doğar

Samsunspor’un şehrin ortak paydası olduğunu belirtin İshak Taşçı, “Kırmızı beyazlı arma ile ilgili en büyük hayallerimden biri de “Bu şehrin çocukları Samsunsporludur” sloganının bir söylem olmaktan çıkarak, gerçekleştiğini görmektir. ‘İlkdoğuşta AŞK’ işte bu hayalin önemli aşamalarından biridir. Biz, her sene 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Samsunsporumuzla ilgili önemli bir çalışmayı hayata geçiriyoruz.Bu Aşkın Kahramı Sensin” projesiyle başlayan, kalpler ve gönüllerdeki sevdayı canlandırma, canlı tutma süreci, İlk Doğuşta Aşk çalışmamız ile devam etmektedir. Samsun’da Çocuklarımız, hafta sonları gidip izleyebilecekleri takımları tutsunlar. Aşkını yaşadıkları takıma dokunabilsin, ;formalarını giyerek idmana gidebilsin, Şehrine can veren renklere sevdalı olsunlar istiyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık