Başkan Taşçı’dan Tüm Samsunlulara Davet…

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, bütün Samsunluları davet ederek, “Ramazan Ayı, birlik ve beraberlik ayıdır. Bunun en güzel örneklerini, bu Ramazan Ayında, Atakum Ramazan Sokağında ortaya koyacağız” dedi.

Samsun 16.05.2018, 22:46
Başkan Taşçı’dan Tüm Samsunlulara Davet…

Atakum Belediyesi, Ramazan Ayı boyunca birbirinden güzel etkinliklerle Samsunluları buluşturmaya hazırlanıyor.

İkbal Gürpınar, Serdar Tuncer, Volkan Arslan ve Yavuz Bahadır gibi ünlü isimleri Ramazan Sokağına getirecek olan Atakum Belediyesi, Ramazan Ayı programı, sahne etkinlikleri, tiyatro ve animasyon, yöresel ürünler fuarı, meddah gösterileri, Kuran-ı Kerim tilavetleri eşliğinde, iftar ve sahur vakitleri arasında Ramazan Sokağına gerçekleşecek. Atakum İlçesinde, Seyfi Demirsoy İlköğretim Okulu yanındaki dev alana kurulan Ramazan Sokağı’nda ilk programda ünlü sunucu Serdar Tuncer sahne alacak. Tuncer, ‘Bir şiirdir Ramazan’ adlı programıyla, Atakumlularla buluşacak.

Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, “Ramazan Ayı birlik ve beraberlik ayıdır. Biz de hem mahallelerimizde kuracağımız dev iftar sofraları hem de Ramazan Sokağımız ile bu birlik ve beraberliklerin daha da güçlenmesini hedefliyoruz. Tüm hemşerilerimizi, Ramazan Sokağımıza ve her akşam bir mahallemizde kuracağımı iftar sofralarımıza bekliyoruz” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)