Başkan Togar, Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Samsun 25.08.2017, 21:57 26.08.2017, 10:35
Başkan Togar, Basın Mensuplarıyla Kahvaltıda Bir Araya Geldi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, basın mensuplarıyla bir araya gelerek, Tekkeköy'ün tarihi alanlarında yapmayı planladıkları projeleri anlattı.

Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadisi’nde düzenlenen kahvaltı programında konuşan Hasan Togar, 3,5 yıla varan hizmetlerini anlattı. Tekkeköy Belediye Başkanı olarak ailesinden çok daha fazla zamanını belediye hizmetlerine ayırdığını Tekkeköy'e bir değer katmak için mücadele ettiğini ifade etti. Başkan Togar, iki büyük hayalinin olduğunu, hayallerinden birisinin hastane diğer birisinin ise Fakulte olduğunu anlattı. Hasan Togar, AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Demircan'dan övgüyle bahsederek; Tekkeköy’de devlet hastanesi için gerekli girişimlerin yapıldığını ves Sağlık Bakanı Demircan'ın konuyla yakından ilgilendiğini belirtti.

ve değerlendirmelerde bulunduğu basın toplantısında Karadeniz’in ilk insan yerleşkesi olan tarihi alanda yapmayı planladıkları projeler hakkında da açıklamalarda bulundu.

Tekkeköy Mağaraları Arkeoloji Vadisi’nde düzenlenen kahvaltı programında konuşmasına şöyle devam etti:

‘‘Yaklaşan Kurban bayramı öncesi değerli basın mensuplarımız ile bayramlaşmak ve 3,5 yıl içerisinde ilçemizde yapmış olduğumuz çalışmaları hayata geçirmiş olduğumuz hizmetlerimizi ve yapmayı planladığımız projelerimizi konuşmak için bir araya geldik. Basın toplantımız için özellikle bu tarihi alanı seçtik. Bu alan Karadeniz’deki ilk insan yerleşkesi olarak MÖ. 10 bin ila 60 bin yıllarına dayanan bir tarihi geçmişe sahip. Çok eski bir tarihe dayanan bu alan içerisinde yeni projeler hayata geçiriyoruz. 17 ilçe içerisinde değişimi en çok yaşayan ilçenin Tekkeköy olduğunu görüyorsunuz. Yapılaşma, yollar, parklar, yeni projeler, hizmetler ile ilçemiz çok hızlı bir değişim ve gelişim hamlesi içinde bulunuyor. Bugün burada düzenlemiş olduğumuz basın toplantısına katılım sağlayan basın mensuplarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum." dedi.


 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)