Başkan Topaloğlu, Kurban Bayramını Kutladı

Samsun 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Kurban bayramını kutlayarak; "Küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların sona erdiği, insanların sevdiklerine kavuştuğu bir bayramı daha milletçe idrak ediyoruz." dedi.

Samsun 31.08.2017, 10:18 31.08.2017, 14:27
Başkan Topaloğlu, Kurban Bayramını Kutladı

 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Küskünlerin barıştığı, kırgınlıkların sona erdiği, insanların sevdiklerine kavuştuğu Kurban Bayramını milletçe idrak ettiklerini belirterek şu şekilde mesaj verdi:

Kurban, cömertliktir, Kurban, dayanışmadır, yoksulların sevindirilmesidir. Yakın coğrafyamızda yaşanan üzücü olaylar bayrama buruk girmemize vesile olmaktadır. Son günlerde gündemde olan Arakan’da yaşanan olaylar bizleri son derece üzmüştür. Ülkemizde ve İslam coğrafyasında hissedilen bayram havasının tüm Dünya’ya yayılmasını dilerim.

Ülkemizin hür ve bağımsız olduğu, birlik ve beraberliğin doruğa ulaştığı, sevginin ve saygının egemen olduğu, Yüce Mevla’mıza şükrümüzü belirttiğimiz mübarek Kurban Bayramımızın Türk ve İslam âlemine olduğu kadar tüm insanlık âlemine de hayırlar getirmesini dilerim.

Bu duygularla, çalışma arkadaşlarımın, değerli hemşerilerimin ve aziz milletimizin, Mübarek Kurban Bayramını tekrar tebrik eder, Cenab-ı Mevla’dan bizleri birlik ve beraberlik içerisinde daha nice bayramlara kavuşturmasını diler, sevgi ve saygılarımı sunarım…

Nice bayramlara.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)