Alexa

Başkan Yılmaz; ASİYAD Samsunluların Ankara’daki evidir

Ankara Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği ASİYAD, Samsun Gazeteciler Cemiyeti yöneticileri ve gazetecilerle bir araya geldi.

Başkan Yılmaz; ASİYAD Samsunluların Ankara’daki evidir
Ankara Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği ASİYAD,bir araya geldiği gazetecilerin sorularını cevapladı.

ANKARA’DAKİ EVİNİZ...

ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, ASİYAD yöneticileri, Nurşen Yapıcı, Bahri Kesici, Metin Akbaş, Remzi Karşı, Özlem Gökmen, Bahadır, Demirdağ, Fatma Kaya ve Arzu Kurnaz'ın toplantıda, ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz, Ankara’da Samsunluların sorunlarına çözüm aradıklarını belirtti.

Samimi ortamda gercekleştirilen toplantıda Başkan Yılmaz, özellikle altını çizerek; "ASİYAD Samsunluların Ankara’daki evidir. Biz Samsun’un ve Samsunluların hayatını kolaylaştırmak ve çözüm üretmek için varız” dedi.

Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı, ASİYAD Başkanı Osman Yılmaz’a Samsunluları başarıyla temsil ettikleri gerekçesiyle bir teşekkür plaketi takdim etti.

Yazıcı, “Ankara Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği ASİYAD’ın başarılı çalışmalarını takdirle izliyoruz. Bu kentin sahipsizliğine bir son vermek gerekiyor. ASİYAD bu konuda örnek teşkil ediyor dedi.

Görüşmede, 1 Mart 2017 tarihinde üç ay süreyle bakım ve onarım nedeniyle kapanacak Samsun Çarşamba Uluslararası Havaalanı meselesi de konuşuldu. ASİYAD Yöneticilerini konuyla ilgili bilgilendiren Samsun Gazeteciler Cemiyeti Disiplin Kurulu Başkanı Nusret Sağlam, havaalanı kapatılmadan onarımın yapılabileceğini belirterek, “İhale şartnamesinde de havaalanımızın kapatılmadan onarılacağı yolunda madde var. Bu görmezden gelinemez” diye konuştu. 

 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 27 Kasım 2016, 13:24
YORUM EKLE

banner325