Alexa

Başkan Zihni Şahin Samsun'un En Önemli Sorununa Neşter Vuruyor

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsun'da kentsel dönüşümde büyük bir sorun haline gelen, Adeta kangren olmuş Kentsel dönüşüme neşter vuracağını söyledi.

Başkan Zihni Şahin Samsun'un En Önemli Sorununa Neşter Vuruyor

Samsun'da çok önemli bir sorun haline gelen kentsel dönüşüm belirsizliğini korurken Başkan Zihni Şahin sorunu kökten çözeceklerini söyleyerek müjdeli haberi verdi. Kentsel Dönüşüm ile ilgili çalışmaların nihayete erdirilmesi için yoğun şekilde çalışma başlattıklarını belirten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, "Kentsel dönüşüm bekleyen mahallelerimiz var. Adeta kangren haline gelmiş bir soruna İnşallah neşteri vuracağız" dedi.

"ORTAK AKILLA SORUNLARI KÖKTEN ÇÖZECEĞİZ"

Samsun'un problemlerinin çözümü için çok büyük umut haline gelen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İlkadım ilçesine bağlı Fatih Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiği Fatih parkı'nda bir açıklamada bulunarak, vatandaşların bütün sorunlarına ve sorularına tek tek cevap verdi. Çok önemli bir sorun olan mahalledeki imar sorununun çözümü için her çalışmanın yapıldığını ve ortak akılla birlikte kentsel dönüşüm bekleyen mahallelerdeki sorunların tamamının çözüme kavuşturulacağını söyledi.

"BU İŞ SONUÇLANACAK"

Çevre ve Şehircilik Bakanımızın Samsun ziyaretinde bu sorunları tekl tek kendisine ilettiklerini ifade eden Zihni  Şahin, "Fatih Mahallesinin sıkıntılarını yakından biliyoruz. Sorunları yerinde istişare yaparak çözüme kavuşturmak için bu akşam burada sizlerle bir araya geldik. Fatih Mahallesi dışında Anadolu, Zeytinlik ve Kadıköy Mahallelerimizin hepsinin kentsel dönüşüm istediklerini biliyorum. inşallah bu işi sonuçlandıracağız" şeklinde konuştu.

KANGREN YARAYA NEŞTER VURACAĞIZ

Mahalle halkının taleplerini her zaman ön planda tuttuklarını dile getiren Şahin, Ben yaptım oldu mantığı ile değil bu sorunları istişare ile çözeceklerini, ortak akıla çok önem verdiklerini belirterek, "Develetimizin desteği bizim de çalışmalarımız sonucu bu işi nihayete erdireceğiz. Siz vatandaşlarımızın talepleri doğrultusunda ilgili bakanlıklarımızla görüşerek kangren hale gelmiş bu yaraya inşallah neşter vuracağız" ifadelerini kullandı.

Fatih Mahallesi sakinleri ile bir araya geldiği Fatih parkı'nda yaptığı açıklamalarla vatandaşların taktirini kazanan Başkan Şahin mahalle sakinlerine teşekkür ederek "bizler sizler için varız, müsterih olun bütün sorunların üstesinden inşaallah geleceğiz" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2018, 12:14
YORUM EKLE