Belur'dan Hayırlı Olsun Ziyareti

Samsun-Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, yeni atanan İlçe Emniyet Müdürü Hüseyin Şaffak’ı ziyaret etti.

Samsun 14.08.2016, 01:24 15.08.2016, 00:49
Belur'dan Hayırlı Olsun Ziyareti
Ayvacık Belediye Başkanı Belur ve Büyükşehir meclis üyeleri Avacık İlçe Emniyet Amirliğine yeni atanan Hüseyin Şaffak’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

Belur;  İlçemiz Emniyet Amirliğinde çalışan ekiplerin bir taraftan İlçede asayişi sağlarken diğer taraftan vatandaşların  huzurlu bir şekilde  yaşamasını sağladığını belirtti.

Gece gündüz fedakârca çalışan polis ekiplerine teşekkür eden Belur;  birlik, beraberlik, huzur ve barış adına ekiplerin ilçede  gösterdikleri  üstün gayretler  ve başarılı çalışmalarından dolayı  tüm emniyet mensuplarına vatandaşlar adına teşekkür etti.

Belediye olarak  her konuda  Emniyet Teşkilatına  destek vermeye hazır olduklarını söyleyen Başkan Belur. ‘Ülkede  15 Temmuz’da yaşanan hain saldırılar  sonucunda şehit olmuş emniyet mensuplarımıza, askerlerimize ve sivil vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, gazilerimize acil şifalar diliyorum.’dedi.

Ziyaretten memnuniyetini dile getiren İlçe Emniyet Amiri Hüseyin Şaffak ‘’ Belediye başkanımıza, meclis üyemize bu nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum. Ayvacık’ın huzur ve güvenliği için inşallah hep birlikte güzel çalışmalar yapacağımıza yürekten inanıyorum." Dedi.

Belur'dan Hayırlı Olsun Ziyareti Başlıklı Haber Samsun Haberleri Kategorisinde Yayınlanmaktadır. Samsun'daki Gelişmeleri Yakından Takip Etmek ve Benzer Nitelikteki Güncel Samsun Haberleri İçin Samsun Haberleri Kategorisini Ziyaret Edebilirsiniz.


 
Yorumlar (0)