"Bizim İşimiz Halkı Memnun Etme Sanatıdır"

Canik Belediye Başkanı Osman Genç, 2023, 2053 ve 2071 Samsun vizyonlarının yapısını oluşturduklarını belirterek, "Sadece bugünümüz için değil, geleceğimiz için de çalışıyoruz" dedi.

Samsun 26.07.2018, 16:54
"Bizim İşimiz Halkı Memnun Etme Sanatıdır"

Cumhurbaşkanı Erdoğan liderliğinde AK Parti hükümetinin ortaya koyduğu 2023 vizyonuna doğru hızla ilerlediklerini kaydeden Osman Genç, , "2023 hedefleri doğrultusunda şehrimizin kalkınmasına katkıda bulunuyoruz. 2023'te bir çok şehir marka şehir olacak. Biz de şehrimizi 2023 vizyonuna uygun marka şehir haline getirmenin gayreti içerisindeyiz. Hizmet ederken halkımızın taleplerini öncelik alıyoruz. 2023'te halkın yaşam standardı yükselmiş, mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağı şehir hedefliyoruz" dedi.

SAMSUN’UN VİZYONU

Marka şehir olmak için şehir vizyonunun önemine işaret eden Genç, Şehirlerin yarıştığını, Samsun’un da bu yarışın içerisinde olması için mutlaka bir vizyonu olması gerektiğini belirterek, "Bu günün dünyasında ve Türkiye’sinde vizyonu olmayan şehirler ayakta kalamaz ve yarışın içerisinde yer alamaz. Yarının şehrini oluştururken bugünden bu vizyonu kararlılıkla uygulamalıyız. Canik’te yaptıklarımız hep bu anlayışla bu hedef doğrultusundadır” diye konuştu.

YAŞAM KONFORUN

Osman Genç, Canik'te her alanda yaptıkları yatırımlarla Türkiye'nin büyüme hedefine de katkıda bulunduklarını dile getirdi.

"Bizim işimiz halkı memnun etme sanatıdır. Halkımızın mutluluğu için çalışıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve rehberliğinde AK Parti belediyeciliğine uygun olarak sosyal belediyeciliğin yanısıra ilçemizi diğer şehirlerle yarıştıracak eğitim, sağlık, ekonomik, ticari, kültürel, sportif alanlarda da yaptığımız yatırımlarla halkımızın yaşam konforunu artırıyoruz" şeklinde konuştu. 

7'DEN 77'YE HERKESE HİZMET

Canik Belediye Başkanı Osman Genç sözlerini şöyle tamamladı: "Bugüne kadar çocuklara, gençlere kadınlara ve yaşlılara olmak üzere 7’den 77’ye herkese yönelik sosyal, kültür, sanat, eğitim, spor gibi birçok proje gerçekleştirdik. Projelerimizi, şehrimizin ihtiyaçlarını dikkate alarak, bu vizyonlara uygun bir şekilde öncelik sırasına göre gerçekleştiriyoruz. Uyguladığımız projelerimiz 2023, 2053 ve 2071 Samsun vizyonlarının çerçevesinin yapısını oluşturmaktadır. Kısacası sadece bugünümüz için değil, geleceğimiz için de çalışıyoruz" 
 

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık