Boksa Canik damgası

Samsun Canik Belediyespor, Boks Takımı'nın başarılı bayan boksörleri İrem Uzun ile Şule Kabadayı, bir altın, bir gümüş madalya ile döndü.

Samsun 21.02.2017, 17:37 21.02.2017, 20:04
Boksa Canik damgası

Canik Belediyespor boksörleri İrem Uzun ve Şule Kabadayı, Fethiye'de düzenlenen şampiyonadan bir altın, bir gümüş madalya ile döndü.

CANİKSPOR'DAN BÜYÜK BAŞARI:

Türkiye Boks Federasyonu tarafından Fethiye'de düzenlenen Yıldız, Genç ve Büyük Kadınlar Türkiye Ferdi Boks Şampiyonası'na Canikspor ismini kazıdı. Samsun Canik Belediyespor'un İki başarılı sporcunun katıldığı şampiyonada bayan boksör İrem Uzun Genç Bayanlarda +81 kiloda Türkiye Şampiyonu oldu. Şule Kabadayı ise 75 kiloda Türkiye ikincisi oldu.

Samsun Canik Belediyespor'un boksörleri İrem Uzun ve Şule Kabadayı'yı başarılarından dolayı Antrenör Yusuf Beykoz tebrik ederek, kendilerine destek veren Canik Belediye Başkanı Osman Genç'e teşekkür etti.

Beykoz, Aldıkları madalyaları Başkan Genç'e hediye ettiklerini ifade ederek; "Sporcularımız bundan sonra Avrupa ve Dünya Şampiyonası'na hazırlanacaklar. İnanıyorum ki Başkanımızın desteğiyle oralarda da önemli dereceler elde edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yorumlar (0)