banner434

banner433

Buğra Sükan, ikinci kez başkan seçilerek güven tazeledi

OMÜD Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği’nin 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı yapıldı. Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Sükan, ikinci kez başkan seçilerek güven tazeledi.

Samsun 03.03.2022, 13:40
Buğra Sükan, ikinci kez başkan seçilerek güven tazeledi

 OMÜD Oluklu Mukavva Sanayicileri Derneği Genel Kurulu toplantısı 24 Şubat 2022 Perşembe günü geniş bir katılımla gerçekleştirildi. Genel kurulda OMÜD Yönetim Kurulu Başkanı Buğra Sükan oy birliğiyle yeniden başkan seçildi.

‘’En çok tercih edilen ambalaj çözümü olarak konumlanacağız’’

Buğra Sükan, pandemi dönemini dernek faaliyetleri açısından en verimli olacak şekilde geçirdiklerini, oluklu mukavva sektörünün sesini daha fazla duyurmak için OMÜD’ü Türkiye’de ve Dünya’da referans noktası haline getirmekle ilgili çalışmalara devam edeceklerini söyledi.

Sükan açıklamasını şöyle sürdürdü: ‘‘Yeni dönemde yönetim kurulu olarak derneğin temsil oranını daha da artırmayı hedefliyoruz. Sürdürülebilirliğin, Avrupa Yeşil Mutabakatının, döngüsel ekonominin önem kazandığı günümüzde sektörümüzün bu alandaki üstün özelliklerini tüm ilgili taraflara anlatarak oluklu mukavvanın en çok tercih edilen ambalaj çözümü olmasını sağlamak öncelikli hedeflerimiz olacak. Sektörümüzle ilgili dünyada, özellikle FEFCO’da (Avrupa Oluklu Mukavva Sanayicileri Federasyonu) yapılan çalışmaları yakından takip edip benimseyerek dernek olarak sektörümüzün gelişmesine katkı sağlamaya devam edeceğiz’’ dedi.

“İş hayatında samimiyetin rolü çok önemli”

OMÜD’ün 18. Olağan Genel Kurul toplantısına konuk konuşmacı olarak katılım sağlayan Konda Araştırma Genel Müdürü Bekir Ağırdır, iş hayatındaki samimiyetin önemine vurgu yaptı. Profesyonel hayatta çalışanlarla bağ kurulması gerektiğini ifade eden Ağırdır, “Günümüzde iş süreçlerinde farklı bir senaryo ve hikaye ile ilerlenmesi gerekiyor. Çalışanların kendilerini şirketlerle aile gibi hissetmeleri bütün taraflar için olumlu sonuçlar doğuruyor. Kurumların başarılarının temelini artık bu anlayış oluşturuyor. İnsanların gayretlerini yeniden tesis etmek ve ortak bir gelecek yaratmak hem çalışanlar hem de kurumlar için göz ardı edilmemesi gereken en önemli noktadır” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)