Bulvar AVM’ de Yeni Bi’Yıl

Samsun Bulvar Alışveriş ve Yaşam Merkezi yeni yıla özel dekorasyonu, sürpriz etkinlikleri ve mutluluğu çoğaltan mağaza kampanyaları ile giriyor.

Samsun 27.12.2021, 17:49 27.12.2021, 18:03
Bulvar AVM’ de Yeni Bi’Yıl

Şehrin tam ortasında bululan Bulvar AVM yeni yıla etkinliklerle giriyor. İlgililer, "HOŞ GELDİN 2022 demeden önce, Samsunlular Bulvar AVM'de Buluşuyor!" ifadelerini kullanarak tüm Samsunluları Bulavan AVM'da etkinliklere ve indirimlere bekliyor.

"4 gün boyunca birbirinden güzel etkinlikler için şehrin merkezinde, BULVAR AVM'de buluşuyoruz!" diyen yetkililer,  Samsun Bulvar Alışveriş ve Yaşam Merkezi yeni yıla özel dekorasyonu, sürpriz etkinlikleri ve mutluluğu çoğaltan mağaza kampanyaları ile yeni yılda da şehrin çekim merkezi olmaya devam ettiğini belirtiyor.

2022'ye 4 kala, 4 gün boyunca Unutulmaz Nostalji Gazinosu, Muhteşem Bando Performansları ve sürpriz organizasyonlar Bulvar AVM’de ziyaretçilere keyifli zamanlar yaşatacak. Etkinlikler, 28 Aralık Salı Günü Bando performansları ile başlayacak. Samsun Bando Orkestrası 4 gün boyunca canlı müzikleri eşliğinde keyifli alışveriş imkanı sunacak.

Dj Performans eşliğinde gerçekleşecek olan Nostalji Gazinosu 29-30 Aralık tarihlerinde 70’ler ve 80’ler döneminin ruhunu yansıtacak. O dönemin özel görüntüleri eşliğinde, aynı dönemin coşkulu müzikleri unutulmaz bir nostalji deneyimi yaşatacak.

Çocuklar için ise birbirinden renkli sürprizlerin hazırlandığı yeni yıl etkinlikleri ücretsiz olup, tüm Samsunlular davetlidir.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)