banner434

Bulvar AVM’den Çocuklara Sömestir Sürprizi

Sömestir Tatilinde Gerçekleşecek Olan, Çocuklara Özel Birbirinden Keyifli Etkinlikler ve Sürpriz Hediyeler Bulvar AVM’de başlıyor.

Samsun 21.01.2022, 13:02 21.01.2022, 13:10
Bulvar AVM’den Çocuklara Sömestir Sürprizi

Bu sömestirde de eğlence dünyasının kapıları Bulvar AVM’de açılacak. Çocuklar, sömestir tatilinde hem karne hediyelerini alacak, hem daha önce oynanmanmış olan tiyatro oyunu ile bambaşka dünyaları keşfedecek, hem de sosyal medya yarışmalarına katılarak birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilecekler.

Bulvar AVM bünyesinde bulunan Starpark işbirliği ile karnesini getiren tüm çocuklara, istedikleri bir oyun ücretsiz olacak. Ayrıca; 200 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese yine Starpark’tan Carousel veya Tren bileti hediye edilecek.

Programda, OMU TİT (Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tiyatro topluluğu) öğrencilerinin kendi yazdıkları ve yönettikleri ‘’Şatoda Sihirli Macera’’ adlı oyun da yer alıyor. Bulvar AVM sahnesinde ilk kez sergilenecek olan oyun; çocuklara yardımlaşmayı, arkadaşlığı, paylaşmayı, iyiliği ve dürüstlüğün önemini interaktif şekilde anlatacak.

Bu sömestir çocuklar için yine eğlenceli etkinlikler hazırlayan Bulvar AVM, ebeveynler için de eğitim tadında bir seminer gerçekleştirecek. Ülkemizde kazandırılması zor olan dil eğitiminin doğru başlama zamanı, doğru teknikleri ve ebeveynlerin evde yapabilecekleri konularında fikir verecek olan seminer, Smart Kids tarafından verilecek.

Etkinlikler; Bulvar AVM kültür salonunda ücretsiz olarak sahnelenecek.

Program:

22.01.2022 Cumartesi 14:00 Yabancı Dil Öğrenme Semineri

02.02.2022 Salı 14:00 – 16:00 (2 seans) Şatoda Sihirli Macera

Yorumlar (0)