Büyük Anadolu Hastanesi: İlkiz, yerliyiz, Milliyiz

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi Yeni Binası Açılıyor. Samsun'un ilk özel hastanesi olan Büyük Anadolu Hastanesi yeni konsepti ile Samsunlulara hizmet etmeye devam edecek.

Samsun 24.07.2019, 22:00 25.07.2019, 10:21
Büyük Anadolu Hastanesi: İlkiz, yerliyiz, Milliyiz

Samsun'un ilk özel hastanesi olan Büyük Anadolu Hastanesi yeni konseptiyle açılış öncesi basına tanıtıldı.

Samsun Büyük Anadolu Hastanesi içerisinde gerçekleştirilen kahvaltı sonrası lansman etkinliğinde konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Yakup Yönten, "kendimize, sektörümüze ve Samsun halkına inandığımız için yatırımızı gerçekleştirdik. Birkaç gün içerisinde de faaliyetimize başlayacağız' dedi

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Dr. Nilgün Yönten, Hastane idari kadrosu ve hekimlerin katılımı ile yapılan lansmanda Büyük Anadolu Hastanesinin yeni Hizmetleri,yeni branş ve teknolojik donanımları gazetecilere anlatıldı.

ANADOLU HASTANESİ SAMSUN'DA ADINDAN SÖZ ETTİRİYOR

Baştan aşağı teknoloji ile donatılan hastane her bakımda Samsun'da dile gelecek bir düzeyde bulunuyor. 22 yıllık tecrübesiyle ismi dünya çapında marka haline gelen adından ve başarılarından söz ettiren Büyük Anadolu Hastanesi, yeni branşları, son teknoloji ekipmanları, kaliteli, özgün konseptiyle Samsun sağlık sektöründe önemli bir yer tutuyor.

Hekim kadrosu, konforlu poliklinikler, 150 yatak kapasitesi, Vip ve suit odalar ve hastanın rahatlığını sağlayan, refakatçının da rahat bir ortamda burada kalmasını sağlayacak planlamalarla yapılmış bir hastane...

FATİH ESEN, 24 TEMMUZ BASIN VE GAZETECİLER BAYRAMINI KUTLADI

Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Fatih Esen, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı'nıda kutlayarak, lansman açılış konuşmasında tablo karşısında gururlandığını söyledi. Çok modern ve hatta Türkiye'de ilk olan teknolojik cihazlarla donatılmış 6 ameliyathanesi bulunan Türkiye'nin ilk yeni jenerasyon 2,16 koilli ge explorer MR cihazı ile hizmete girecek olan Büyük Anadolu Hastaneleri Genel Müdür Yardımcısı Esen, “Büyük emekler sonucu açtığımız yeni hizmet binamızda olmak, bizi hem heyecanlandırıyor hem de gururlandırıyor. Yeni hizmet binamızın Samsun’a ve ülkemize hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

YAKUP YÖNTEN: TÜRKİYE'DE ÜÇÜNCÜ SIRADAYIZ

Büyük Anadolu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Opr. Dr. Yakup Yönten ise yaptığı konuşmada, Türkiye’de de 3’üncü sırada yer aldıklarını belirterek, "Ruhsatımızın Samsun tarafı bitti. İnşallah birkaç gün içerisinde de bakanlıktan yazı gelecek ve faaliyetimize başlayacağız. Meydan hastanemiz ise faaliyetine devam ediyor. Meydan ve yeni hastanemiz ile birlikte toplam 200 yataklı, 9 ameliyat salonu, 16 bin metrekare kapalı alan, 60 hekim kadrosu ve 700 çalışanıyla birlikte hizmet verecektir." dedi.

SAMSUN'A İSTİHDAM DEMEKTİR

Yıllık 300 bin hastaya ayakta hizmet, 10 bin ameliyat gerçekleştirdiklerini ifade eden Yönten, "son 5 yılda geliştirdiğimiz uluslararası hasta sağlık turizmiyle 81 ilden ve 28 ülkeden hastalarımız geliyor. Ekonomik olarak sıkıntılı bir süreçten geçtiğimiz günlerde biz kendimize, sektörümüze ve Samsun halkına inandığımız için yatırımızı gerçekleştirdik. Bu, Samsun’da istihdam demektir. Binanın tamamlanmasında yanımızda olan herkese teşekkür ediyorum. 6 lansman toplantısı düzenleyeceğiz. İlk toplantımızı basınla gerçekleştirmek istedik” dedi.

YÖNTEN: YERLİ VE MİLLİYİZ

Kuruluşundan beri hekim olan bir aile kadrosuyla hastane yönetimini üstlendiklerini belirten Opr. Dr. Yakup Yönten, "Yerli ve milliyiz, arkamızda fonlar yok. İnsan ve kalite odaklı çalışıyoruz. Maksimum hasta memnuniyetini önemsiyoruz. Hastalarımıza bir ‘alo’ kadar yakınız. ‘Sağlık Turizmi Yetki Belgesi’ni alan ilk özel hastaneyiz. Sıfır Atık Projesine destek veriyoruz. Yeni binamıza taşınırken fiyat politikamızda herhangi bir değişiklik gerçekleştirmiyoruz. Evde bakım hizmetlerini şekillendiriyoruz. Yeni binamızdaki MR cihazı, Türkiye’ye ilk giren MR cihazlarındandır” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)