Büyük Samsun Buluşması Ankara'da gerçekleşti

Ankara- Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği (ASİYAD) tarafından Ankara Hilton Garden Inn'de "Büyük Samsun Buluşması" programı düzenlendi.

Samsun 04.04.2017, 13:20
Büyük Samsun Buluşması Ankara'da gerçekleşti

Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay KILIÇ,  İbrahim ŞAHİN, Ankara Samsun Sanayici İşadamları ve Yöneticileri Dayanışma Derneği (ASİYAD) tarafından Ankara Hilton Garden Inn'de düzenlenen "Büyük Samsun Buluşması" programına katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından Gençlik ve Spor Bakanımız Sayin Akif Çağatay KILIÇ "Büyük Samsun Buluşması" adlı programda, Samsun'a bu güne kadar yapılan yatırımlar ve çalışmaları anlatarak, '' Bundan sonra da birlik ve beraberlik içerisinde ilimizi ve ülkemizi kalkındırmak ve gelişmiş ülkeler arasında olmak için var gücümüzle çalışacağız.'' dedi. 

Ayrıca Programa; 22. Dönem Devlet Bakanı Kürşat TÜZMEN, Samsun Milletvekili Çiğdem KARASLAN, Erhan USTA, Aydın Milletvekili Bülent TEZCAN, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya YILMAZ, Bafra Belediye Başkanı Zihni ŞAHİN, Asarcık Belediye Başkanı Şerif KILAĞUZ ve Samsunspor Kulübü Başkanı Erkut TUTU, kamu kurum ve kuruluş müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri, iş adamları, dernek üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Yorumlar (0)