Çağlayan:Yaşasın Türk Milleti!

Prof. Dr. Kaya Tuncer Çağlayan, Yenikapı’da düzenlenen ‘Demokrasi ve Şehitler mitingi’ nin  Türk tarihinde bir ilk olarak yerini aldığını belirtti.

Samsun 07.08.2016, 18:20 08.08.2016, 13:36
Çağlayan:Yaşasın Türk Milleti!

Türk Ocakları Samsun Eski Şube Başkanı ve OMÜ Rektör Adayı Prof. Dr. Kaya Tuncer Çağlayan, Yenikapı’da düzenlenen ‘Demokrasi ve Şehitler mitingi’nin  Türk tarihinde bir ilk olarak yerini aldığını belirterek 'İnşaallah bu birliktelik FETÖ ve PKK terörünün önünü tıkayacaktır' dedi.

Demokratik dönemde ilk kez iktidarı ve muhalefeti ile Türk Milleti sivil inisiyatifle tek yürek bir araya geldiğini, dostlarımıza güven verecek ve düşmanlarımıza korku salacak bu birliktelik oluşturulduğunu ifade eden Çağlayan; “İnşallah FETÖ ve PKK terörünün önünü tıkayacak, Türk Milleti'nin önünü açacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza, AKP, MHP ve CHP Genel Başkanlarına bu büyük birlikteliği gösterdikleri için teşekkür ederim. Yaşasın Türk Milleti, yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!’ dedi.
 

Çağlayan:Yaşasın Türk Milleti Başlıklı Haber Samsun Haberleri Kategorisinde Yayınlanmaktadır. Samsun'daki Gelişmeleri Yakından Takip Etmek ve Benzer Nitelikteki Güncel Samsun Haberleri İçin Samsun Haberleri Kategorisini Ziyaret Edebilirsiniz.


 
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)