Alexa

Canik'i projelerle nakış gibi işledik

15 yılda her mahallede hayata geçirdikleri projelerle ilçeyi nakış gibi işlediklerini ifade eden Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Canik Belediyesinin hayal dahi edilemeyecek projeleriyle model olduğunu ifade etti.

Canik'i projelerle nakış gibi işledik

Halka hizmeti Hakk'a hizmet saydıklarını belirterek, her mahalleyi hizmetlerle süslediklerini ve nakış gibi işlediklerini söyleyen Canik Belediye Başkanı Osman Genç, "Tüm mahallelerimize hizmet ulaştırdık. İlçe merkezimizin yanında özellikle kırsal  mahallelerimizde hanım konakları, sıbyan mektepleri ve spor tesisleri gibi projeler hayata geçirdik. Ayrıca cami ve okullarımızda tadilat ve çevre düzenlemeleri gerçekleştirerek, kırsal mahallelerimizi daha yaşanılır hale getirdik. İnsanlarımızın yaşam standartlarını artırıcı hizmetlere imza attık" dedi.

Canik Belediyesi Projeleriyle Model Olmuştur

Canik'te önemli projeler gerçekleştirdiklerini ifade eden Osman Genç, "Canik'te çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, engellilerimiz gibi dezavantajlı insanlarımıza hizmet götürdük. Canik Belediyesi, hayal dahi edilemeyecek projeleriyle model olmuştur. Bir ilçe belediyesi olarak halkımıza verdiğimiz sözlerden çok daha fazlasını yerine getirmenin onurunu yaşıyoruz" diye konuştu.

Canik'te Şehircilik Adına Doğru İşler Yapıldı

Şehrin estetikliği, o şehirde yaşayan insanların psikolojisini, davranışlarını ve sosyo-kültürel gelişimini etkilediğini, dolayısıyla dönüşümü sadece fiziki olarak gerçekleştirmediklerini, aynı zamanda toplumun da dönüşümü için çalıştıklarını ve başardıklarını belirterek; "Kültür merkezlerimiz, eğitim ve spor tesislerimiz, modern yaşam alanlarımız, müzelerimiz, çevre projelerimiz insanlarımızı yaşadıkları şehirde daha mutlu kılmaktadır. Canik bugün şehircilik adına doğru işlerin yapıldığı bir ilçedir" dedi.

YORUM EKLE