Alexa

Cavit Yıldırım'dan, 31 Mart'ta Samsun Kahveciler Odası Seçimlerine Davet

Kahveciler,Gazinocular, Büfeciler, Otelciler, Çay Ocakları Esnaf ve Sanatkarlarları odası Olağan Seçiminde adaylar arasında ismi ön planda olan Cavit YILDIRIM, 31 Mart'ta yapılacak seçimler için Meslektaşlarını bilgilendirdi.

Cavit Yıldırım'dan, 31 Mart'ta Samsun Kahveciler Odası Seçimlerine Davet
banner327

Samsun'un en büyük meslek odalarından birisi olan Samsun Kahveciler, Gazinocular, Büfeciler, Otelciler, Çay Ocakları Esnaf ve Sanatkarlarları odası Olağan Seçiminde adaylar arasında ismi ön planda olan Cavit YILDIRIM, 31 Mart'ta yapılacak seçimler için Meslektaşlarını bilgilendirdi.

Esnaf Arkadaşların Selameti İçin Çalışacağız

Kahveciler Meslek Odasının fonksiyonları hakkında bilgi veren ve projelerinden bahseden Cavit YILDIRIM; Samsun, Karadeniz bölgesinin hem sosyo-ekonomik hemde ticari bir üssü olduğunu ancak hakettiği değere ulaşamadığını dile getirerek, "Esnaf arkadaşlarımızın organizasyon noktasında Meslek Odamız yeterli çalışmaları şuanda yapamıyor. Biz Yönetim olarak seçildiğimizde odamızın kurumsal değerini 4 5 tık daha yükselterek meslektaşlarımızın hakettiği değere ulaşmasını sağlayacağız. Odamızın tüm fonksiyonlarını esnaf arkadaşlarımızın selâmeti için çalışacağız. Kuracağımız AR-GE birimi ile esnaflarımızın Ürün Tedariği, Eleman Tedariği ve muhtelif ihtiyaçları noktasında anında müdahale edilecek ve herhangi bir sıkıntı yaşamayacak. Ürün tedariginde esnafımız tüm ihtiyaç duyduğu malzemeleri toptan fiyatına anında erişim sağlayacak." dedi.

Güven odaklı yönetim anlayışı ile seçimden seçime esnaf arkadaşlarımızı ziyaret eden bir yönetim olmayacağını ifade eden Cavit Yıldırım, "Sürekli meslektaşlarımızla istişare toplantısı yapacağız. Oda fonksiyonlarını kullanarak esnaflarımızın hem bürokrasi hemde ticari kanattaki tüm sıkıntıları çözüme kavuşturma noktasında hem bireysel hemde topyekûn ayırt etmeden çalışacağız." açıklamasında bulunarak, 31 Mart'ta ki seçimde tüm meslektaşlarını sandık başına davet etti ve bu seçimde kesinlikle taviz verilmemesini rica etti.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 25 Şubat 2018, 20:57
YORUM EKLE