Alexa

Cemil Deveci: Bundan Sonra Atakum'da Hergün Bayram Olacak

Atakum'da Bayramlaşma programında Atakumlularla bir araya gelen Atakum Belediye Başkanı Cemeli Deveci, Atakum'un sıkıntılarını anlatmayacaklarını, bundan sonra hergün bayram yapacaklarını söyledi.

Cemil Deveci: Bundan Sonra Atakum'da Hergün Bayram Olacak

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, bayramlaşma programında Atakumlular'a seslendi. Atakum'da dayanışmayı sağladıklarını belirterek, "Önümüzdeki günlerde Atakumlular her gün bayram yapacak, hep böyle geçmeyecek; hep Atakum'un sıkıntılarını anlatmayacağız" dedi

Başkan Cemil Deveci ve eşi Av. Gülay Deveci, Kurban Bayramı nedeniyle gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, İlk olarak Samsun Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'ni ziyaret etti. Ardından İYİ Parti Atakum ilçe ve İYİ Parti İl Başkanlığı'na ziyarette bulundu. Daha sonra Atakum Yalı Kafe Restoran'da Atakum Belediyesi çalışanları, aileleri ve Atakumlularla bir araya gelen Deveci, Atakumlularla birlikte oldu. 

Atakum'da Dayanışma Var

Cemil Deveci Yalı Kafe'de yaptığı konuşmada, "Bayram Atakum'da olunca daha da güzel. Bugün burada Atakumlularla bayramlaştık. Hem konuştuk hem de hayallerimizi paylaştık. Pek çoğunun gözlerine baktığımda hayallerini görebiliyorum. Geçen bayram da demiştim yılda iki bayram bize yetmez, Atakum'da her gün bayram. Önümüzdeki günlerde Atakumlular her gün bayram yapacak, hep böyle geçmeyecek; hep Atakum'un sıkıntılarını anlatmayacağız. Atakum'un güzel geleceğini Türkiye ile paylaşacağımız günler olacak. O günler de çok uzakta değil. Atakum'da dayanışmayı sağladık. Bugün de burada onu yaşıyoruz. Arada bir sahile çıkıp yürüyorum, sokağa çıktığımda bu dayanışmayı görüyorum. Atakum'da dayanışma var, bunu kurumsallaştıracağız. Komşuluk hukukunu kuracağız. Bu benim projelerimden birisiydi, seçimden önce hep vurguladım. Eğer komşuluk hukukunu kurabilirsek, kentte demokrasiyi oluşturabiliriz. Kentte demokrasi olunca, ülkede de zaten demokrasimiz kurumsallaşır. Herkesin bayramını kutluyorum. Önümüzdeki günlerin de bayram güzelliğinde olmasını diliyorum" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 13 Ağustos 2019, 14:26
YORUM EKLE