Alexa

Cemil Deveci; Milli Mücadele’nin 100 yılı kutlu olsun!

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başlatmış olduğu Milli Mücadele’nin 100 yılını kutladı.

Cemil Deveci; Milli Mücadele’nin 100 yılı kutlu olsun!

"Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün başlatmış olduğu Milli Mücadele’nin 100 yılı kutlu olsun!" ifadelerini kullanan Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci, yayımladığı mesajda şöyle dedi.

Bütün ezilen uluslara esin ve moral kaynağı olan Türk devrimini, Türk gençliğine emanet eden önderimiz, aynı zamanda bu kutlu günü Türk gençliğine armağan etmiştir.

Ülke olarak ekonomik ve demokratik anlamda ciddi sıkıntılar içerisinde olduğumuz bu süreçten; ancak ve ancak, dürüst, eğitimli, ahlaklı ve kararlı gençler yetiştirebilirsek başarıyla çıkabiliriz. Ben, önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün gençlere, dolayısıyla gelecek nesillere emanet ettiği Türkiye Cumhuriyeti’nin bu süreci gençlere güvenerek atlatacağından eminim.

Bu vesileyle, ilk adımın atıldığı ilk kıvılcımın yakıldığı 19 Mayıs 1919 tarihinden bu yana süregelmekte olan Milli Mücadele’nin 100. yılı tüm Türk ulusuna kutlu olsun.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2019, 23:45
YORUM EKLE

banner325