Alexa

Cemil Deveci Sokak Hayvanları İçin Çağrı Yaptı

Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “Atakumun Minik Dostlarına” kampanyası için Atakumlulara çağrıda bulunan Deveci, “ Atakum her şeyi ile yaşanabilir ve örnek bir kent olmalıdır" dedi.

Cemil Deveci Sokak Hayvanları İçin Çağrı Yaptı

Kapılarının herkese açık olduğunu belirten Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, “Atakum bizim sevdamız. Ben belediye başkanı olduğum sürece Atakum Belediyesi’nin kapıları herkese sonuna kadar açık.” dedi.

Makamında tebrik ziyareti için gelenleri kabul etmeye devam eden Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Cumhuriyet Halk Partisi Atakum İlçe Yönetimi, İYİ Parti İl, Atakum ve Kavak İlçe Yönetim Üyeleri’nin yanı sıra Atakum Ordulular Grubu ve Samsun Engelli Kadınlar Derneği’ni makamında kabul etti.

Deveci burada yaptığı konuşmada; “Ben adaylık sürecim boyunca komşuluk hukuku, sosyal belediyecilik, ortak ve kurumsal akıl başlıkları üzerinde durdum. Atakum Belediyesi’nin eli tüm Atakumluların üzerinde olacak dedim. Bugün Atakum Belediye Başkanı olarak tekrar yineliyorum. Ben belediye başkanı olduğum sürece, Atakum Belediyesi’nin kapısı herkese sonuna kadar açık olacak. Atakumlular, istek ve şikayetleri ile ilgili muhatap aramak zorunda kalmayacak. Bu benim tüm Atakumlulara borcumdur.” dedi.

SOKAK HAYVANLARI İÇİN ÇAĞRI

“Atakumun Minik Dostlarına” 16 Nisan Salı günü saat: 11.00’da Atakum Belediyesi önünde, belediye veterinerleri ile gerçekleştirilecek kampanyaya destek isteyerek çağrıda bulunan Deveci, “Atakum her şeyi ile yaşanabilir ve örnek bir kent olmalı. Atakumlu tüm hemşehrilerimi sokak hayvanları için başlatmış olduğumuz bu anlamlı kampanyaya destek olmaya davet ediyorum. Minik dostlarımız ile ilgili duyarlı bir kent olabilme yolunda bu kampanya yalnızca bir başlangıç olacak. Her şeyiyle güzel ve yaşanabilir bir Atakum için hep birlikte bu kampanyaya sahip çıkalım.” dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2019, 17:18
YORUM EKLE

banner325