Çetin Örsel, Belediyemizin Başarılı Olması Bizi Mutlu Eder

Mahalli seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belediye Başkan Aday Adayı olan Çetin Örsel gazetemiz kapsam haber'i ziyeret etti.

Samsun 09.04.2021, 19:39 10.04.2021, 20:43
Çetin Örsel,  Belediyemizin Başarılı Olması Bizi Mutlu Eder

Kavak'ta sayılır iş insanlarından birisi olan ve 29 Mart 2018 mahalli seçimlerinde Milliyetçi Hareket Partisi Kavak Belediye Başkan Aday Adayı olan Çetin Örsel Kapsamhaber Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Çağlar'ı yerinde ziyaret etti.

Kavak’ta yaklaşık yarım asırdan bu yana faaliyet gösteren Dörtler Kireç Limitet Şirketi ortaklarından Kavak’ta kireç, hazır beton, kilitli taş ve madencilik sektörlerinde faaliyet gösteren Dörtler Kireç Sanayii akaryakıt işine de yatırım yapan Çetin, Kavak'ta yatırımlarıyla ilgili, "Memleketimizden kazandığımızı yine memleketimize yatırım olarak geri veriyoruz” ifadelerini kullandı. 

Kapsamhaber Genel Yayın Yönetmeni Ramazan Çağlar, Çetin Örsel'e şu soruları yöneltti: Mahalli seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nden Kavak Belediye Başkanlığı için aday adayı oldunuz. Daha sonra MHP ve Ak Parti arasında gerçekleşen ittifak ardından aday adaylığından çekildiniz. Bu sizin zorunuza gitti mi? İttifak tarafından tercih edilen adaya destek verdiniz mi? Şu anda Kavak Belediyesi başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ile aranız nasıl?

Kavak için çok güzel projelerimiz vardı; bu projelerimizi Sayın Sarıcaoğlu'na sunduk

Herşeyden önce ben ülkücüyüm, Türk milliyetçisiyim ve MHP'liyim. Liderimiz Devlet Bahçeli'nin kararlarını emir telakki ediyoruz. Aday olarak işeret edilen her kim olursa olsun biz onun arkasında yürürüz ki öyle oldu. Sayın İbrahim Sarıcaoğlu'na destek verdik elimizden ne geliyorsa onu yaptık. Seçim boyunca çalışmalarımızı sürdürdük. Aday adaylığımız boyunca da söylediğimiz gibi Kavak için çok güzel projelerimiz vardı. Bu projelerimizi Sayın Sarıcaoğlu'na sunduk. Sayın Başkan Sarıcaoğlu İçinde yaşadığımız, büyüdüğümüz ilçemizin belediye başkanıdır. Ben şahsen ilçemizin kalkınmasını, insanlarımızın özellikle gençlerimize istihdam sağlanmasını çok arzu eden bir insanım. Bunun için fikirlerimizi sayın Belediye başkanımızla paylaşıyoruz. Belediyemizin başarılı olması bizi çok mutlu etmektedir. Esas olan ilçemiz için doğru ve güzel şeylerin yapılmasıdır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli'nin Cumhur İttifakına verdiği önem ortadadır. Bu ittifak'ın daha güçlü hale gelmesi için en küçük ilçelerimizde bile birlikte hareket edilmesinin gerekliliğine inanıyorum. Kaldı ki, Kavak ilçemizin menfaatleri için bunu yapmak zorundayız." dedi.

İlçede bitmek üzere olan ve bitmesi yakın olan projelerle birlikte Kavak'ın gözde ve kıskanılacak bir ilçe olabileceğini dile getiren Çetin, "iş insanı olarak biz bütün yatırımımızı ilçemize yapıyoruz. Bundan sonrada ilçemize yatırım yapmaya devam edeceğiz. Kavak artık 5 yıl 10 yıl önceki kavak değil. Hızlı bir şekilde ilçemizin büyüdüğünü görüyoruz. İnşaallah var olan projeler yakın zamanda biter ve yeni projelerle örnek bir ilçe olur." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)