CHP'li Hancıoğlu'ndan Nuri Seven’e Ziyaret

CHP Samsun Milletvekili Neslihan Hacıoğlu, Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven’i ziyaret etti.

Samsun 14.01.2021, 17:33
CHP'li Hancıoğlu'ndan Nuri Seven’e Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Samsun Milletvekili Neslihan Hacıoğlu, Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven’i ziyaret etti. Nuri Seven, Milletvekili Neslihan Hancıoğlu’na kuruldukları günden bu zamana kadar yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Ziyarette Samsun platformu çalışmalarını yakından takip ettiğini söyleyen Samsun Milletvekili Hancıoğlu, “Sevdamız Samsun Platformu’nun çalışmalarını takdir ediyorum. Bizimde sevdamız Samsun ve güzel ilimiz için her zaman en iyisini yapmak için gayret gösteriyoruz. Platformun yapacağı çalışmaların her zaman destekçisi olacağız. Çok güzel çalışmalar gerçekleştiriyorlar” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Sevdamız Samsun Platformu Genel Başkanı Nuri Seven yaptığı konuşmada, “Biz kurulduğumuz günden bu yana hiçbir zaman siyasi bir ayrım yapmadık. Samsun’u düşünen, Samsun için çalışan tüm siyasetçiler ve bürokratlar ile ortak hareket etmeye gayret gösteriyoruz. Biz birlik olduğumuz zaman güçlüyüz. Üst kimliğimiz her zaman Samsun olmuştur ve olmaya devam edecektir. Sayın Milletvekilimiz Neslihan Hancıoğlu’nun da Samsun’a olan sevdasını hepimiz biliyoruz. Kendisine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)