Alexa

Citymall Avm, Samsun'da Ses Getirecek Bir Açılışa İmza Atıyor

Samsun CITYMALL AVM 10 Ocak Cuma günü kapılarını aralıyor. Açılışı merakla beklenen CITYMALL AVM ses getirecek bir açılış gerçekleştiriyor. Programda, Ayşe Hatun Önal, Erol Albayrak, Ozge Ulusoy, Itır Esen, Tuğçe Dural ve ünlü top modeller...

Citymall Avm, Samsun'da Ses Getirecek Bir Açılışa İmza Atıyor

Samsunluları açılışa davet eden CITYMALL AVM’den ses getirecek bir açılış. 10 Ocak Cuma günü kapılarını aralayacak olan, CITYMALL AVM'de; Ayşe Hatun Önal, Erol Albayrak, Ozge Ulusoy, Itır Esen, Tuğçe Dural ve ünlü top modellerle görkemli bir açılış gerçekleşecek.

Adeta Samsun'un buluşma noktası konumunda olacağı iddia edilen CITYMALL AVM, Yaklaşık 100 işletmenin faaliyet göstereceği ve 1000 kişiye yakın insanın istihdam edileceği önemli bir nokta olacak. Çelikpark Grup tarafından kendi öz kaynaklarıyla tamamlanan Atakum’daki dev yatırımın
açılışı merak ve heyecanla bekleniyor.

10 Ocak Salı günü kapılarını muhteşem bir açılış programıyla açacak olan Cıtymall AVM, Uzun süre Samsunluların akıllardan uzun süre silinmeyecek.

Cıtymall AVM’nin açılış programı görkemi hafızalardan silinmeyecek

Gün boyu Animasyon gösterileriyle devam edecek olan açılış programı, Cuma günü aksam saat 17:00’deki Ayşe Hatun Önal konseri ile doruğa çıkacak. Program, ardından saat 18:00’de ünlü tasarimci Erol Albayrak’in yeni koleksiyonunun sunulacagı bir ivme ile, Ozge Ulusoy, Itır Esen ve Tuğçe Dural gibi ünlü top modellerin renkli görüntüleriyle citymall avm’de yer yerinden oynayacak. Defilede, yerli/yabancı  tam 24 farklı best model podyumda yürüyecek.

Program bunlarla kalmayıp 10 Ocak Cuma günü ardından 11 ve 12 ocak günlerinde de devam edecek.

CITYMALL AVM;  Şehrin buluşma noktasında buluşuyoruz sloganıyla bütün Samsunluları açılışa davet ederken, şimdiden merak edilen açılış töreni ilgi çekmeye başladı bile.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 06 Ocak 2020, 21:48
YORUM EKLE