Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜGİK'i kabul etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TÜGİK Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti. Cumhurbaşkanına ziyarette Samsun'u temsilen TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Gömeç yer aldı.

Samsun 25.01.2021, 18:20 26.01.2021, 23:07
Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜGİK'i kabul etti

TÜGİK Yönetim Kurulu üyelerini kabul eden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan,  Ziyarette Samsun'u temsil eden TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Savaş Gömeç'e teşekkür etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Hazine ve Maliye Bakanı Lütfi Elvan, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan ile birlikte Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) Başkanı Erkan Güral ve Yönetim Kurulu üyelerini Vahdettin Köşkü'nde kabul etti.

Kabulde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜGİK çatısı altında Türkiye'nin güçlenmesi, büyümesi için gayret sarf eden tüm iş insanlarına teşekkür etmesinin ardından TÜGİK üyeleri günün anısına Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile fotoğraf çekindi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret sonrası değerlendirmede bulunan TÜGİK Yönetim Kurulu Üyesi Samsunlu İş İnsanı Savaş Gömeç şu açıklamada bulundu: ''Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın TÜGİK olarak bizi kabul etti. Toplantıda çok faydalı bir görüşme yaptık. Sayın Cumhurbaşkanımız farklı sektörlerden olan iş insanlarının pandemi sürecindeki görüş ve taleplerini dinledi. Biz de Samsun ve Karadeniz Bölgesi'ni temsilen yer aldık. Kabulde şehrimizde ve bölgemizde pandemi sürecinde ki görüş ve önerilerimizi paylaştık. Sektörel ve bölgesel konularda olan talepleri ilettik'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442