Demirtaş, kadın personellerin Kadınlar Gününü Çiçekle Kutladı

Başkan Necattin Demirtaş, Mesainin ilk günü belediye hizmet binasında görev yapan tüm bayanların '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutlayarak, çiçek verdi.

Samsun 08.03.2021, 22:39 08.03.2021, 23:06
Demirtaş, kadın personellerin Kadınlar Gününü Çiçekle Kutladı

İlkadım Belediyesi Necattin Demirtaş, Mart Dünya Kadınlar Günü’nde İlkadım Belediyesi’nde çalışan kadın personellere çiçek verdi. Başkan Demirtaş, Mesainin ilk günü belediye hizmet binasında görev yapan tüm bayanların '8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nü kutladı.

Belediye; sekreterlik, fen işleri, imar, yazı işleri, sosyal yardım, muhasebe, birim müdürlükleri, kadın koordinasyon merkezi, hanımlar lokali, mete adanır spor tesisleri ve santralde görev yapan belediye bayan personellere çalıştıkları birimlerinde ziyaret ederek kadınlar gününü kutladı ve çiçek takdim eden Başkan Demirtaş, şu açıklamalarda bulundu;

Başkan Demirtaş, Emeğiniz için teşekkür ediyorum

Kadınların toplumda, ailede, iş hayatında varlığının önemli olduğu, sadece özel günlerde değil her gün hatırlanmasına dikkat çeken Başkan Demirtaş,” Gece gündüz demeden ilçemiz için çalışıyorsunuz. Emekleriniz için teşekkür ediyorum. Sizlerle hep gurur duydum duymaya da devam edeceğim. Kadınların mücadelesine ve yönetimde temsiline büyük önem veriyorum. Hepinize göstermiş olduğunuz gayretten dolayı teşekkür ediyor, 8 Mart Kadınlar Günü'nüzü kutluyorum" diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)