Alexa


Demirtaş, Modern ve Çağdaş Hizmeti İlkadım'da Hakim Kılacağız

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Modern ve Çağdaş Hizmeti ilçede Hakim Kılacaklarını belirterek, ''Bu kadim şehri birlikte yöneteceğiz'' dedi

Samsun 16.09.2019, 12:23
Demirtaş, Modern ve Çağdaş Hizmeti İlkadım'da Hakim Kılacağız

Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Kasaplar Caddesi'nde yürütülen üstyapı çalışmalarını yerinde inceleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Gerek kaldırımlar, gerekse alt yapıdaki düzeltmeler yapıldıktan sonra, şehrin modern ve çağdaş görüntüsü ile vatandaşların daha kolay yararlanabileceği bir hizmet anlayışı içerisinde hizmete sunulacağını belirterek, 'Bu kadim şehri birlikte yöneteceğiz'' dedi.

Kale Mahallesi Kasap Caddesinde gerçekleştirilen baskı beton, kaldırım yenileme çalışmalarını yerinde inceleyen Başkan Demirtaş,'' İhtiyaç duyulan bölgelere öncelik vererek asfalttan kaldırıma, yol yapım çalışması ve iyileştirme çalışmalarına kadar ekiplerimiz gece gündüz demeden çalışıyorlar. Yapılan çalışmaları bizzat yerinde görüp, takip etmek maksadıyla çalışma yapılan cadde üzerinde bulunan esnafla da sohbet ederek istişarelerde bulunuyoruz'' dedi.

''Bu kadim şehri birlikte yöneteceğiz''

Kentin estetiğine önem veren bir anlayışla, vatandaşlara konforlu bir ortam sağlamak adına çalışmaların planlı bir şekilde devam edeceğini belirten Başkan Necattin Demirtaş, "İlçemizin modern görüntüsüne kavuşması için sürdürülen çalışmaların vatandaşı ve esnafı rahatsız etmeyecek şekilde, titizlikle sürdürülmesine önem gösteriyoruz. Söz verdiğimiz gibi bu kadim şehri hep birlikte yöneteceğiz. Çalışmalarımız programlı bir şekilde devam ediyor. Allah'ın izniyle İlkadım'da girmediğimiz mahalle, unutulmuş hiç bir sokak bırakmayacağız'' dedi.

Yorumlar (0)
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P