Demirtaş; Öğretmenler İnsanlığı Aydınlık Yarınlara Taşıyan Adsız Kahramanlardır

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş , 24 Kasım Öğretmenler Günü münasebetiyle yayımladığı mesajda tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutladı.

Samsun 23.11.2020, 12:36
Demirtaş; Öğretmenler İnsanlığı Aydınlık Yarınlara Taşıyan Adsız Kahramanlardır

Öğretmenlerin tüm insanlığa yön verecek kadar kutsal bir görevi yerine getirdiğini belirten İlkadm Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ‘Öğretmenler, insanlığı aydınlık yarınlara taşıyan adsız kahramanlardır’ ifadelerine yer verdi.

MESLEK GRUPLARI SİZLERİN ELLERİNDE ŞEKİLLENMEKTEDİR

Türkiye'nin, öğretmenleri sayesinden geleceğindeki hedeflere ulaşmada en ufak bir şüphesi bulunmadığına dikkat çeken Başkan Necattin Demirtaş," Çocuklarımızın ve gençlerimizin eğitilerek geleceğe hazırlanmasını sağlayan öğretmenler, ülkemizin de bu vesileyle geleceğine yön vermektedir. Tüm meslek grupları sizlerin elinde şekillenmektedir. Özgürlüğü, bağımsızlığı, ulusal egemenliği, cumhuriyeti ve demokrasiyi koruyan bu değerleri koruyup yüceltecek kuşakları yetiştiren değerli öğretmenler, sizlerin varlığıyla gelecekten en ufak kaygımız ve endişemiz yoktur." dedi.

İlkadm Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın yazılı kutlama mesajı şöyle devam ediyor:

24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN

En zor şartlarda bile, ülkemizin her köşesine ulaşarak ışık olan, fedakarlıkların en büyüğünü gösteren, eğitmeyi ve öğretmeyi bir ideal olarak benimseyip ülkemizi çağdaş medeniyet seviyesine çıkarma gayreti gösteren tüm öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun. Başta Başöğretmenimiz Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm öğretmenlerimize Allah'tan rahmet, hayatlarını sürdüren öğretmenlerimize de sağlıklı ve uzun ömür diliyorum" diye belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
parçalı bulutlu