Alexa


Demirtaş Yeni Çiftlere; Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı Hediye Etti

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Derebahçe Düğün  Salonunda Rahmi Demirbaş ve Hilal Düzköylü çiftinin nikahını kıydı. Genç çifte nikah şahitliğini ise Lütfiye Demirtaş yaptı.

Samsun 15.09.2019, 14:01
Demirtaş Yeni Çiftlere; Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı Hediye Etti

Derebahçe Düğün  Salonunda Rahmi Demirbaş ve Hilal Düzköylü çiftinin nikahını kıyarak yeni evlenecek olan çifte ömür boyu mutluluklar dileyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, evliliğe adım atan gençlere çeyrek altın, Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye etti.

Derebahçe nikah salonunda evliliğe ilk adımı atmak üzere evet diyecek olan çiftlere Başkan Demirtaş eşiyle birlikte sürpriz yaptı. Nikah memuru cübbesini üzerine giyen Başkan Demirtaş, Rahmi Demirbaş ve Hilal Düzköylü  çiftlerinin nikahını kıydı. Genç çifte nikah şahitliğini ise Lütfiye Demirtaş yaptı.

Evliliğin kutsal bir müessese olduğunu belirten Demirtaş, "Tabii ki evlilik hayatınızda iyi ve kötü günleri birlikte yaşayacaksınız. Yeni hayatınızda karşınıza çıkacak olan engelleri, sorunları birlikte aşacaksınız. Her şeyden önce bu evliliğin sağlık mutluluk ve huzur içinde devam etmesini temenni ediyorum. Saygı, sevgi ve hoşgörünüzü birbirinizden eksik etmeyiniz. Sizlere sağlıklı ve sevgi dolu geçireceğiniz güzel günler, mutluluklar diliyorum" dedi.

Demirtaş, evliliğe adım atan gençlere çeyrek altın, Kuran-ı Kerim ve Türk Bayrağı hediye ettikten sonra katılımcılarla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
16°
parçalı az bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P