Alexa

Demirtaş Yeni Dönemde İlk Toplantıyı Yeni Hizmet Binasında Gerçekleştirdi

İlkadım Belediyesinde 2019-2024 Dönemi ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. İlkadım belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın öncülüğünde gerçekleşen meclis toplantısına encümen ve komisyon üyeleri seçildi. Toplantıya Meclis üyeleri tam katılım sağladı.

Demirtaş Yeni Dönemde İlk Toplantıyı Yeni Hizmet Binasında Gerçekleştirdi

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ın başkanlığında gerçekleşen toplantıya encümen ve komisyon üyeleri seçilirken tüm partilerin meclis üyeleri tam katılım sağladı.

2019-2024 Dönemi meclisi İlkadım Belediyesi Yeni Hizmet Binası Meclis Toplantı Salonunda gerçekleştirildi.

MECLİS ORTAK  PAYDADA BULUŞTU

Yeni meclis üyelerinin kendilerini tanıtması ile başlayan ilk meclis toplantısında İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ve meclis üyelerinin başarı temennilerinin ardından tüm üyeler sıra ile söz aldı. Toplantıda, ortak payda İlkadım'ın menfaatine olan çalışmaların olacağı vurgulanarak,  Gündeme dair 11 madde görüşüldü. Komisyon oylamalarının yapıldığı toplantıda 1. Başkan Vekili hayri Atmaca, 2. Başkan Vekili ise Yavuz Yılmaz seçildi. Encümen Üyeliğine ise Mustafa Umar, Ahmet Varol ve İbrahim Arslan seçilirken Katip Üyeleri İbrahim Üstün Murat Gürbüz oldu.

"İLKADIM'A HİZMETİ EL BİRLİĞİ İLE YAPACAĞIZ"

2018 Yılı Belediye Başkanı Faaliyet Raporunun sunumunun ardından konuşan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş; İlkadım'da hizmeti el birliği içerisinde yapacaklarını belirterek şöyle konuştu:

"İlkadım'a hizmet için herkesi kucaklayan bir anlayış ile çalışacağız. Hangi partiden olursa olsun meclisimizin ilk önceliği vatandaşımızın refahı, en iyi hizmeti alması ve hem ilçemizi hem de şehrimizi geleceğe taşımak olacaktır. İlkadım'a hizmeti el birliği ile yapacağız. Bu anlayış ile İlkadım'a hizmet için gönüllü olmuş siz değerli meclis üyesi arkadaşlarıma şimdiden teşekkür eder ve başarılar dilerim" 

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2019, 22:29
YORUM EKLE

banner325