DOSTDER, Faaliyetlerini Durdurdu!

Samsun’un önde gelen sivil toplum kuruluşlarından DOSTDER, 13 Nisan 2020’ye kadar faaliyetlerini durdurarak, merkezini kapalı tutacağını açıkladı.

Samsun 19.03.2020, 21:02
DOSTDER, Faaliyetlerini Durdurdu!

Dost Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği,(DOSTDER)13 Nisan 2020’ye kadar faaliyetlerini durdurduğunu ve merkezini kapalı tutacağını açıkladı.

Resmi web sitesinden açıklamada bulunan DOSTDER, yönetim kurulu tarafından salgın hastalık nedeniyle tedbirler doğrultusunda 13 Nisan 2020 tarihine kadar kapalı tutulmasına verdiğini belirtti. Açıklamada, “Halkımızın da tedbirlere uyulması noktasında gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz” dendi.

Dost Eğitim Kültür ve Sosyal Yardımlaşma Derneği,(DOSTDER) tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Dostder, salgın hastalık nedeniyle Dernek faaliyetlerini dondurdu

Ülkemizin ve dünyanın gündemini bir süredir meşgul etmekte olan küresel salgın sebebiyle, yönetim kurulumuz 13 Mart 2020 tarihli haftalık toplantısında; kamuya açık eğitim, seminer, konferans ve yoğun ve temas doğurabilecek program çalışmalarını iki hafta süreyle durdurma kararı almıştı.

Gelinen noktada yeniden değerlendirme yapan yönetim kurulumuz, “salgın hastalık nedeniyle, devletimizin salgınla ilgili aldığı tedbirler doğrultusunda” derneğimizin 13 Nisan 2020 tarihine kadar kapalı tutulmasına karar vermiştir.

Halkımızın da tedbirlere uyulması noktasında gerekli hassasiyeti göstereceğine inanıyoruz.

“Hiçbir virüs bizim tedbirlerimizden güçlü değildir”

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)