Alexa

Eğitimci Abdulkadir Aygün'e Veda Yemeği

Bafra Kolay Anadolu Lisesi Müdürü Abdulkadir AYGÜN´ e; emekliliğe ayrılması dolayısıyla, bir veda yemeği gerçekleştirildi.

Eğitimci Abdulkadir Aygün'e Veda Yemeği

Kolay Anadolu Lisesi' nde, uzun yıllar Okul Müdürü olarak hizmet eden, Okul Müdürü Abdulkadir AYGÜN için, okul öğretmenleri; ahde vefa örneği gösterip bir veda Yemeği düzenlediler.

Yemeğe Abdulkadir AYGÜN' ün Türkçe Öğretmeni olan eşi de katıldı. Daha önce Bafra Lisesi' nde de Müdür olarak görev yapan Abdulkadir Aygün; başarılıbir eğitimci olmasını yanısıra, özelikle spor sevgisi ve aktif katlılımlarıyla çevresinde sevilen bir Müdür idi.

Aygün, Bafra ilçesinde düzenlenen voleybol ve futbol turnuvalarındaki oyunculuk yetenek ve başarılarıyla da görevyaptığı okullardaki mesai arkadaşı olan öğretmenlerle de uyumlu ve örnek bir eğitimci profili çizdi.

Bir işyerinde gerçekleşen Veda Yemeği' ne; kendi ve diğer okulların müdür, idareci ve öğretmenler de katılarakMüdür Abdulkadir Aygün' ü bu anlamlı gününde yalnız bırakmadılar.

Abdulkadir Aygün' ün yaptığı konuşmada ise duygu dolu anlar yaşandı. Arkadaşları " Okul Müdürü' müze emeklilik yaşamı boyunca sağlıklı başarılı bir ömür dileriz. " temennisinde bulundular.

Aygün' e yapmış olduğu hizmetleri dolayısıyla bir hizmet teşekkür plaketi de takdim edildi.

Değerli öğretmenimizi bizler de kutlar, emeklilik hayatının hayırlı olmasını dileriz.

Haber : Oktay ZERRİN- Bafra

Güncelleme Tarihi: 24 Mayıs 2019, 19:10
YORUM EKLE

banner325