Emir Hasan Muratoğlu ve Melisa Şahin'e Rüya Gibi Düğün

Emir Hasan Muratoğlu ile Canik Belediyesi personeli Melisa Şahin'e Derebahçe Düğün salonu sosyal tesislerinde rüya gibi düğün yapıldı.

Samsun 02.08.2021, 08:02 06.08.2021, 13:50
Emir Hasan Muratoğlu ve Melisa Şahin'e Rüya Gibi Düğün

İlkadım Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Emir Hasan Muratoğlu ile Canik Belediyesi personeli Melisa Şahin hayatlarını birleştirdiler. Derebahçe Düğün Salonları’nda gerçekleşen sıradışı düğünlerine çok sayıda insan katıldı.

Emir Hasan Muratoğlu ve Melisa Şahin'in düğün merasimine katılmak üzere gelen misafirler adeta Salondan dışarıya taştı.

Muhammer Muratoğlu ve Havva Muratoğlu çiftinin oğulları İlkadım Belediyesi Basın ve Halkla İlişkiler müdür yardımcısı Emir Hasan Muratoğlu, Ahmet Şahin-Fatma Şahin çiftinin kızları Canik Belediyesinde çalışan Melisa Şahin, sıradışı yapılan görkemli düğünle dünyaevine girdiler.

Düğün töreninde genç çiftin nikahını İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş kıyarken genç çifte mutluluklar diledi. Demirtaş genç çiftlere Türk Bayrağı ile Kur’an-ı Kerim hediye etti. Merasime, İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ın eşi Lütfiye Demirtaş'ta katıldı.

Düğün Törenine Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı'da katılarak genç çiftlere kapalı bir kutuda Kur'an-ı Kerim hediye etti.

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topoğlu, AK Parti Canik İlçe Başkanı Mahmut Gencay, Samsun Yol-iş Sendikası 2 No’lu Şube Başkanı İbrahim Uzun, siyaset ve iş dünyasından çok sayıda insanın görkemli merasimde gelin ve damada ömür boyu mutluluklar dilediler.

Çok değerli arkadaşım, gönül dostum Muhammer Muratoğlu'nun kıymetli oğlu Saygınlığı ve dürüstlüğüyle bilinen kardeşimiz Emir Hasan Muratoğlu'nun bu mutlu gününü kutluyor bundan sonra ki günlerinde de en az bugünkü kadar mutlu ve bahtiyar olmalarını temenni ediyoruz. 

Kapsamhaber-R-Çağlar

Yorumlar (0)