En Genç Muhtar Ali Külekçi, Başkan Demiri Ziyaret Etti

Ali Külekçi, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve beraberindekiler ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret ettiler.

Samsun 04.07.2021, 10:57 04.07.2021, 11:04
En Genç Muhtar Ali Külekçi, Başkan Demiri Ziyaret Etti

Havza’da yapılan ara seçimde 18 yaşında Türkiye'nin en genç muhtarı seçilen Ali Külekçi, Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve beraberindekiler ile birlikte Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’i makamında ziyaret ettiler.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir misafirleri ile bir süre sohbet etti. Demir ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ise Demir’e nazik kabullerinden ötürü teşekkür ederek “Genç kardeşimizin her zaman yanındayız. Umarım kardeşimiz gençliğinin vermiş olduğu atiklik ile güzel hizmetler yapacak.” dedi.

Ağcamahmut Muhtarı Ali Külekçi ise “Sayın Başkanımıza göstermiş olduğu yakın ilgi ve alakandan ötürü teşekkür ederim. İnşallah mahalle sakinlerimize yakışır bir muhtarlık yapmanın gayretinde olacağım. Bunun içinde en büyük gücü ve desteği değerli büyüklerimden alacağım.”dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)