banner434

banner433

Erdoğan Çakmak, Türk sağlık Sen yetkili olmaya talip ve hazırdır

Türk Sağlık - Sen Samsun İl Başkanı Erdoğan Çakmak, "Türk sağlık Sen hedefleriyle, ilkeleriyle, vizyonuyla, yetişmiş kadrolarıyla ve tertemiz idealleriyle milletimize hizmet etmeye kararlıdır." dedi.

Samsun 22.02.2021, 11:26
Erdoğan Çakmak, Türk sağlık Sen yetkili olmaya talip ve hazırdır

Türk sağlık Sen hedefleriyle, ilkeleriyle, vizyonuyla, yetişmiş kadrolarıyla ve tertemiz idealleriyle milletimize hizmet etmeye kararlı olduğunu belirten Türk Sağlık - Sen Samsun İl Başkanı Erdoğan Çakmak, "çalışmalarımızı başından beri çok sıkı tuttuk. yola çıkarken durmayacağımızı, yorulmayacağımızı, yılgınlığa düşmeyeceğimizi açık yüreklilikle ilan etmiştik. Türk sağlık Sen yetkili olmaya talip ve hazırdır." dedi.

Erdoğan Çakmak yazılı basın açıklamasında şunları söyledi;

Türk sağlık Sen hedefleriyle, ilkeleriyle, vizyonuyla, yetişmiş kadrolarıyla ve tertemiz idealleriyle milletimize hizmet etmeye kararlıdır. Biliniz ki, kamu çalışanlarının başka şansı, başka yolu, başka çaresi kalmamıştır. Bizim haricimizdeki tüm alternatifler tükenmiştir. Milletçe üzerimizdeki ölü toprağın kaldırılması, durgunluğun aşılması, gerilemenin bitirilmesi şarttır ve tek umut da buradaki muazzam inanmışlıktır.

Şu kadarını söylemeliyim ki;

Sizler sadece Türk sağlık senin mensubu değilsiniz. Sizler yalnızca bir Sendikanın takipçileri değilsiniz. Bunların üstünde Türk milletinin kaynağı, yüz akı, iftihar vesikası, milli kimliğinin muhafızlarısınız. Vatanın ve milletin karşılık beklemeyen sevdalıları olarak her döneme mührünüzü vurdunuz. Millet davasını hiç bırakmadan, Allah yolundan hiç sapmadan, Sendikacılık İlkelerimizin tertemiz çizgisinden hiç ayrılmadan Bu yolda Bizimle yürüdünüz. 

Yıllarca iftiraları, karalama kampanyalarını, alçakça kurgulanmış ithamları, oyun içinde oyunları karşıladınız, bunları paramparça ederek bugünlere geldiniz. Acıları yenerek, zorlukları aşarak, çetin yolları geçerek davamızı bayraklaştırdınız, İlkelerimizi yücelttiniz. Ve unutmayınız ki sizler, Türk milletinin övünç madalyası, cesaret timsallerisiniz. Mensubu olmaktan övündüğümüz büyük milletimiz sizlerden çok şey bekliyor. Yürekten bağlandığımız aziz milletimiz sizlerden çok şey umuyor.

Tıpkı Orhun’dan seslenen Bilge Kağan gibi,

Tıpkı Söğüt’ten Bismillah diyen Ertuğrul Gazi gibi,

Tıpkı Haçlıları şaşkına çeviren Kılıçarslan gibi,

Tıpkı Bizans’ı deviren Fatih gibi,

Tıpkı düşmanı İzmir’de süpüren Mustafa Kemal gibi,

Sizler de bir devri kapatmak için heyecanlısınız, azimlisiniz, imanlı ve atılgansınız. Hepinizle iftihar ediyorum. Zalimlerin önümüze çıkması nafiledir. Hainlerin senaryoları boşunadır. İdarecilerin tezgâhları, tezviratları, tertipleri işe yaramayacaktır. Allah’a şükürler olsun ki;

  • Türk sağlık Sen dağınıklığı giderecek milli güçtür.
  • Türk sağlık Sen toparlanmayı sağlayacak milli iradedir.
  • Türk sağlık sen çözülmeyi durduracak milli kuvvettir.
  • Türk sağlık Sen bölünmeyi engelleyecek milli kudrettir.

Bunun için Yetki Dönemi tarihi bir fırsat, tarihi bir imkândır. Savsaklamaya, ağırdan almaya, ihmal ve atalete tahammülümüz kalmamıştır. Artık söz kamu çalışanımızdadır, “Artık Yeter” demek, yanlışı, yozlaşmayı ve dağ gibi biriken sorunları durdurmak sağlık çalışanlarımızın yetkisindedir. Emin olunuz, şehitlerimiz bizimledir. Velilerimiz, erenlerimiz, evliyalarımız, makamlarıyla maneviyatın doruklarına çıkan hikmetli bütün büyüklerimiz bizimle iç içedir.

İlkelerimiz rehberimizdir. Allah Resulü’nün himmet ve şefaati üzerimizdedir. Hasretimizin sadası, Milletimizin duası, Allah’ın selamı, bereketi ve rahmeti hepinizin üzerinize olsun.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)