Erdoğan Tok; Belediyecilik Millete Hizmet Kapısıdır

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti  3’üncü Yerel Yönetimler Bölge İstişâre ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

Samsun 03.12.2016, 17:12 03.12.2016, 17:23
Erdoğan Tok; Belediyecilik Millete Hizmet Kapısıdır
Kastamonu’da AK Parti  3’üncü Yerel Yönetimler Bölge İstişâre ve Değerlendirme Toplantısına katılan Başkan Tok, AK Parti olarak Cumhuriyet’in 100’üncü yılına 2023 Türkiye’sini hazırlamak için genelden yerele tüm kadrolarla bir ve beraber olduklarını söyledi.

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Kastamonu’da 2-4 Aralık tarihlerinde üç gün boyunca devam edecek olan AK Parti  3’üncü Yerel Yönetimler Bölge İstişâre ve Değerlendirme Toplantısına katıldı.

148 BELEDİYE BAŞKANI KATILDI
148 Belediye Başkanının iştirak ettiği Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Yerel Yönetimler Başkanı Erol Kaya, AK Parti Sinop Milletvekili Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Nazim Maviş,  AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Hulusi Şentürk’ün katılımlarıyla gerçekleştirilen AK Parti  3’üncü Yerel Yönetimler Bölge İstişâre ve Değerlendirme Toplantısı’nda yerel yönetimler arasında işbirliği, koordinasyon üzerinde durularak bilgi ve tecrübe aktarımları yapıldı.

ÖNEMLİ BİR BULUŞMA
AK Parti teşkilatlarının genelden yerele tüm kadroların bir araya geldiği toplantının faydalı bir buluşmaya ev sahipliği yaptığını kaydeden İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “ Bilgi, birikim, tecrübe paylaşımlarının yapıldığı yeni kent politikalarının konuşulduğu AK Parti Yerel Yönetimler Toplantısı belediyecilik hizmetlerini buluğu şartlardan daha ileriye götürmek için konuların tartışıldığı önemli bir buluşmadır. İş birliği ve koordinasyona katkı
sağlayan bu toplantı aynı zamanda yerel yönetimler arası dostluk ve kardeşliklerin pekişmesine vesile olmaktadır. “ dedi.

AK BELEDİYECİLİĞİN BAŞARISI
AK Parti Belediyecilik anlayışının bir ekol olduğunu söyleyen Başkan Tok, Hem ekol hem de okul olan AK Parti Belediyeciliğinin başarısının kaynağının Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde çizdiği profil olduğunu ifade etti.

BİZİM NAZARIMIZDA MİLLETE HİZMETKARLIK VAR
Yerelden yola çıkarak geneli kucaklayan bir anlayışla hizmet kervanını sürdürdüklerini kaydeden Tok, “AK Parti’nin belediyecilik anlayışı ile kimsenin yarışamaz.  Sorunlara çözüm getirme, vizyon oluşturma anlamında hiçbir siyasi parti AK Parti ile aynı kulvarda yarışamaz. Belediyecilik bizim nazarımızda millete hizmet kapısıdır. Bizim nazarımızda sadece millete hizmetkarlıktır vardır.” diye konuştu.
Yorumlar (0)