Erdoğan Tok: “İlkadım’da Daha Yapacak Çok İşimiz Var”

AK Parti belediyecilik anlayışı ile hem gönüller, hem de yatırımlarla kentin kazandığını belirten İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, “İlkadım’da daha yapacak çok işimiz var” dedi.

Samsun 28.08.2018, 20:40 28.08.2018, 23:19
Erdoğan Tok: “İlkadım’da Daha Yapacak Çok İşimiz Var”

Samsun İlkadım Haber Erdoğan Tok “İlkadım’da daha yapacak çok işimiz var” ifadelerini kullanarak, “Hem gönüller, hem de yatırımlarla İlkadım kazanıyor” dedi. Mahalle gezileri kapsamında vatandaş ve esnaf ziyaretlerini sürdürüren Erdoğan Tok, Göreve geldikleri günden bugüne İlkadım’a hizmetin en iyisini vermek için çaba harcadıklarını söyledi.

Esnaf ve halk ziyaretleri kapsamında Derebahçe Mahallesi’nde geziler yapan Başkan Tok, Yatırımlarla İlkadım ilçesinin her alanda gelişimine ve ilerlemesine katkı yaptıklarını belirterek, Mazisine bakıldığında İlkadım’a rekor yatırımların AK Parti Belediyecilik anlayışı ile kendi hizmet dönemlerinde hayata geçirildiğini savundu. 20 yılda görülmemiş hizmetler, projeler ve büyük yatırımları son dört buçuk yılda bir bir hayat bulduğunu belirten Erdoğan Tok, "Kentin sosyal hayatı öncelik tutularak üretilip tamamlanan eserler, toplum tüm kesimlerine hitap etmektedir.”dedi.

ERDOĞAN TOK; REKOR YATIRIMLARI HAYATA GEÇİRDİK

İlkadım’da yapacakları çok iş olduğunu ifade eden Erdoğan Tok, Rekor yatırımlarla geleceğe büyük adımlarla ilerlediklerini göreve geldiğimiz günden bugüne İlkadım’a hizmetin en iyisini vermek için çaba harcadıklarını kaydederek projelerini şöyle anlattı: "Geride bıraktığımız görev süresi boyunca söz verdiğimiz rekor yatırımları tek tek hayata geçirdik. Belediye Yeni Hizmet Binası, Ihlamur Cafe Restaurant, 15 Temmuz Millet Yolu ve Şehitler Anıtı, Türkiye’nin en büyük Gençlik Merkezi, Karadeniz’in en büyük Cami ve Külliyesi, Türk İslam Sanatları Merkezi, Unkapanı Kültür ve Yaşam Merkezi, Derebahçe Sosyal Tesisleri, Mamurdağı Mesire Alanı, 62 Park 12 Halı Saha, Koşu Yolu ve Yaşam Parkuru gibi önemli daha birçok proje ve yatırımlar bunlardan sadece birkaç tanesi. Tamamlanan ve devam eden projelerimizin yanı sıra, şimdi İlkadım’ı 2023’e taşıyacak projelerimizi hazırladık. “ dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)