Erdoğan Tok'tan Demirtaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Cumhur İttifakı Ak Parti İlkadım Belediye Başkan Adayı Erdoğan Tok; İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret etti.

Samsun 11.04.2019, 21:30 11.04.2019, 22:13
Erdoğan Tok'tan Demirtaş'a Hayırlı Olsun Ziyareti

AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Erol Köroğlu ile birlikte İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret eden Erdoğan Tok; "HAYIRLI OLSUN" dedi.

Cumhur İttifakı Ak Parti İlkadım Belediye Başkan adayı Erdoğan Tok, açıklamasında şöyle dedi;

"Özel işlerim dolayısıyla şehir dışında bulunmamdan ötürü bir araya gelemediğimiz İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş’ı AK Parti İlkadım İlçe Başkanı Oktay Avcılar ve İlkadım Belediyesi Meclis Üyesi Erol Köroğlu birlikte ziyaret ederek ‘hayırlı olsun’ dileklerimizi ilettik." dedi.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olan Mustafa Demir'inde devir teslim törenine katılan Erdoğan Tok, sosyal medya platformu facebook hesabından yaptığı paylaşımda şöyle dedi:

RABBİM MAHÇUP ETMESİN

31 Mart yerel seçimler sonrası halkın teveccühü ile Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak seçilen Bayındırlık ve İskan Eski Bakanımız Sayın Mustafa Demir’in devir teslim törenine katıldım. 11 aylık hizmet döneminde Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görev yapan Zihni Şahin’e ve ‘Samsun Benim Evladım’ diyerek doğduğu şehre 19 yıl başarıyla hizmet eden AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz’a teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediye Başkanlığını görevini Zihni Şahin’den devralan Mustafa Demir’in Samsun’a yapacağı hizmetleri ve projeleri için başarılar diliyorum. Hayırlı ve uğurlu olsun. Rabbim mahçup etmesin

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442